تبلیغات

دگرگونی کی‌روش در ترکیب ایران برای بازی با چین

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم ملی ایران در اولین بازی خود در مقدماتی جام جهانی با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، رامین رضاییان، احسان حاج صفی، آندو تیموریان، سعید عزت الهی، اشکان دژاگه، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون به میدان رفت.

ایران در این مسابقه عملکرد خوبی نداشت و دژاگه نیز مصدوم شد که این مسئله باعث شده کی روش برای بازی با چین تغییرات عمده ای در ترکیب اصلی ایران برای بازی با چین اعمال کند.

دروازه بان همان بیرانوند است اما بازی ضعیف حاج صفی باعث شده جایش را به میلاد محمدی بدهد. در قلب دفاع منتظری که ستاره ایران در بازی اول بود فیکس است اما جلال حسینی جایش را به پورعلی گنجی داده که در لیگ چین بازی کرده است. رضاییان هم با وجود بازی ضعیف مقابل قطر دوباره در ترکیب قرار گرفت.

عزت الهی و تیموریان باز هم در مرکز میدان قرار دارند اما نفرات کناری تغییر کرده اند. دژاگه و طارمی بیرون رفته اند تا شجاعی و امیری بازی کنند. جهانبخش و آزمون نیز دیگر نفرات ترکیب اصلی هستند.

نامه

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز