تبلیغات

تعجب یک کارگردان از بی‌غیرت خواندن فیلم فرهادی / بیرقی: دسته‌بندی فیلم‌ها ناشی از بی‌سوادی است

تعجب یک کارگردان از بی‌غیرت خواندن فیلم فرهادی / بیرقی: دسته‌بندی فیلم‌ها ناشی از بی‌سوادی است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این کارگردان برچسب زدن به فیلم‌ها را کار افراد بی‌تجربه و بیکار دانست و افزود: «چرا باید این همه طبقه‌بندی وجود داشته باشد. به فرض مثال که همه‌ این طبقه‌بندی‌ها درست یا اینکه این فیلم ‌سیاه‌‌نما باشد، اما در آخر مهم این است چه نتیجه‌ای دربردارد، چه تغییری رخ می‌دهد چه کمکی به افراد و سینما می‌کند.»

او ادامه داد: «به عقیده‌ من عده‌ای از افراد به دلیل بی‌تجربگی و یا به دلیل اینکه بیکار نباشند و اعلام حضور کنند به جای اینکه برای خودشان وقت صرف کنند و کار کنند، ده برابر آن وقت را صرف دیگران می‌کنند که به افراد برچسب‌هایی بزنند و یا صفت‌هایی را الصاق کنند، مثلا فیلم آقای فرهادی جریانش ضد غیرت است؟! این فیلم پوچ گراست؟!»

او در این رابطه، مردم را بهترین داور دانست و افزود: «مردم با عکس‌العملی که نسبت به یک فیلم نشان می‌دهند به سازنده‌ آن فیلم می‌رسانند که ما این فیلم را دوست داشتیم یا نداشتیم. اگر فیلمی پوچ گراست پس مردم قاعدتا نباید آن را دوست داشته باشند پس چرا از آن استقبال می‌کنند.»

این کارگردان جوان برای اثبات ادعای خود در این باره به فروش بالای فیلم‌های مسعود ده‌نمکی اشاره کرد و گفت: «فیلم‌های آقای ده‌نمکی پرفروش‌ترین فیلم‌ها است و در ادامه‌ همه‌ این فیلم‌های پرفروش، مردم در آخرین فیلم به ایشان نشان دادند که این کار دیگر پرفروش نیست. پس مردم خیلی زودتر از مدیران و منتقدان ما می‌توانند مشخص کنند که یک فیلم ‌سیاه‌نما یا سفیدنماست به نظر من این‌ها فقط وقت فیلمساز را می‌گیرد و تیم‌های فیلمسازی و تهیه‌کنندگان را دلسرد می‌کند و هیچ جریان مکمل و کمک‌کننده‌ای برای سینما نیست.»

سهیل بیرقی کارگردان فیلم «من» مهمان کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین بود که مشروح این مطلب به زودی منتشر خواهد شد. 

57245

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز