تبلیغات

اعتراض شورایعالی تهیه‌کنندگان به سرقت فیلم‌ها در اینترنت

به گزارش خبرگزاری مهر، شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران طی نامه ای به وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات، خواستار مداخله برای جلوگیری از سرقت و بارگذاری غیر قانونی شد.

متن این نامه بشرح زیر است :

«جناب آقای دکتر واعظی

وزیر محترم ارتباطات و فن آوری اطلاعات 

با سلام

 ضمن تشکر فراوان از آن جناب برای فراهم کردن امکان راه اندازی  V.O.D و حمایت گسترده آن جناب از این جریان برای ارائه فیلم و برنامه های متنوع جهت استفاده مردم عزیز کشورمان، به اطلاع می رسانیم: بارگذاری غیر قانونی فیلم های سینمایی و دیگر آثار هنرمندان بر روی سرورهای مستقر در برخی مراکز داده شرکت هـای ارائه دهنده سرویس های اینترنتی ( FCP ) عمـلا به سـرقت و تضییع حقوق مـالکانه تهیه کنندگان منجر شده است.

شورای عـالی تهیه کننـدگان سینمای ایران از آن جناب انتظـار دارد دستـور فرمایید به شرکت های FCP اعلام و ابلاغ گردد که ضمن الزام به داشتن host محتوای ویدیویی فقـط از طریق شرکت های دارای مجوز موسسه رسانه های تصویری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سند) پیگیری گردد.

ما امیدواریم با دستور حضرتعـالی و اقدامات مسئولان محترم وزارتخانه استفاده غیر مجاز و باصطـلاح سرقت آثار هنری، بخصـوص فیلم های سینمایی در فضای مجازی جلوگیری شود و شاهد گام مثبت دیگری برای احقاق هنرمندان کشور مان باشیم.

پیشاپیش  از اقدامات سازنده آن جناب سپاسگزاری می شود.

سید غلامرضا موسوی

دبیر هیات رییسه شورایعالی تهیه کنندگان»                                                             

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز