تبلیغات

رییس جمهوری فیلیپین: تروریست‌های ابوسیاف را زنده زنده می‌خورم!

رییس‌جمهور فیلیپین متعهد شد تا شخصا در انتقام از حملات مرگبار گروه تروریستی ابوسیاف، اعضای این گروه را از هم بدرد و بخورد!

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، رودریگو دوترته، رییس‌جمهور فیلیپین که این روزها اظهارات عجیب و غریبی مطرح می‌کند، هم‌زمان با حضور در لائوس با اشاره به گروه تروریستی ابوسیاف در این باره گفت: "آن‌ها بهای کار خود را خواهند پرداخت. وقتی زمان آن برسد من خودم آن‌ها را  در مقابل چشم مردم می‌خورم!"  

دوترته ادامه داد: اگر من را عصبانی کنید با تمام صداقتم می‌گویم که من شما را زنده زنده و خام می‌خورم!

این در حالی است که دوترته معمولا توهین‌ها و انتقادات توهین آمیزی را مطرح می‌کند و جدای از آن یکی از جنگ‌های خونبار را علیه مجرمان در کشورش به راه انداخته که طی آن از زمان روی کار آمدنش در 30 ژوئن تاکنون 3000 تن کشته شده‌اند.

معاونان او معمولا از خبرنگاران می‌خواهند تا سخنرانی‌های دوترته را به صورت تحت‌الفظی تفسیر و منتشر نکنند و هشدار می‌دهند که این سیاستمدار 71 ساله کوچه بازاری صحبت می‌کند.

رییس‌جمهور فیلیپین در اظهارات روز دوشنبه خود به خوبی توصیف کرد که چگونه دوست دارد شبه‌نظامیان ابوسیاف را که در حملات ماه گذشته خود 15 سرباز را کشتند و  هفته گذشته در یکی از شهرهای این کشور بمبگذاری کردند، بخورد.

وی تشریح کرد: شما را تکه تکه می‌کنم و با سرکه و نمک می‌خورم! شوخی هم نمی‌کنم!

انتهای پیام    

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز