تبلیغات

دولت عربستان عرضه مدیریت امور حج را ندارد/ ندای مقام معظم رهبری باعث نجات مسلمانان می شود

ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1395/06/16 شناسه خبر: 888110

امام جمعه اهل سنت دهستان قازانقایه گفت: در عربستان حکومت اسلامی متولی و عهده دار مسائل حج شود، مسلمانان جهان باید به ندای مقام معظم رهبری گوش فرا دهند که تنها راه نجات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از طوبی گلستان؛ حاج آخوند ناصر محمد غزل پیش از ظهر امروز در میزگرد تخصصی بررسی فاجعه منا اظهار کرد: انقلاب اسلامی تفاوت‎های زیادی با انقلاب‌های دیگر داشت و برای سوق دادن افکار مردم به سمت دشمن واحد و مطرح کردن این موضوع  یکی از بزرگتین اهداف حضرت امام (ره) بود، تا به وسیله دشمن واحد مسلمانان اتحادشان را بیش از پیش حفظ کنند.

وی تصریح کرد: از زمان  پیروزی انقلاب انقلاب اسلامی استکبار ترفندهای تفاوتی را بر علیه ایران اجرا کرده اما نه تنها این اقدامات نتیجه‌ای نداشته بلکه باعث شده که وحدت در جامعه بیشتر و مستحکم‎تر شود.

امام جمعه اهل سنت قازانقایه تصریح کرد: با فرو ریختن یکی از قطب‌های بزرگ جهانی با پیروزی انقلاب اسلامی استکبار برای از بین بردن ایران، تمام سرمایه‌های خود را به کار گرفته و تلاش می‌کند افراد و احزاب تندرو را در بین شیعه و سنی به وجود بیاورد.

حاج آخوند غزل ادامه داد: رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی خطری که از این جریان در جامعه اسلامی به وجود آمده را به درستی درک کرده و سعی کرد شیعه و سنی را در کنار هم و در برابر حرکت استکبار رهبری کند.

وی متذکر شد: مقام معظم رهبری با ادامه مسیر امام (ره) و ترغیب مذاهب اسلامی چنان عمل کرد که افکار عمومی مسلمانان جهان پذیرفتند که ندای مقام معظم رهبری ندای حق است و می‎تواند تنها راهکار نجات مسلمانان باشد.

امام جمعه اهل سنت قازانقایه خاطرنشان کرد: امروز آمریکا در راستای حمایت از گروه‎های تندرو اسلامی، آل سعود که وجاهت غیرشرعی دارد و توسط امریکا و اسرائیل حمایت میشوند بر علیه مسلمانان جهان اقدامات قبیحی انجام میدهند، و جنایات متعددی را جهان مرتکب میشوند.

امام جمعه اهل سنت قازانقایه با بیان اینکه باید حکومت غیر قانونی در عربستان باید ساقط بشود گفت: مسئله حج می‎تواند عامل وحدت در بین مسلمانان باشد و حج بر دوش تمامی مسلمانان است به گونه‎ای که اگر طواف خانه خدا کم شود حکومت‌ها موظف هستند که مردم را از پول دولت به حج بفرستند، دولت عربستان عرضه مدیریت امور حج را ندارد.

وی با بیان اینکه امروز حج از مسیر واقعی خود منحرف شده، گفت: امروز مناسک حج به آلتی تبدیل شده که آل سعود از آن پول در بیاورد و متاسفانه حجی که می‎خواهد مسلمانان اعمال خود را انجام دهند وسیله‌ای برای خوشگذرانی آل سعود شده و ما باید حج را به مسیر واقعی خود برگردانیم.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز