تبلیغات

گزارش زنده/ ایران صفر - چین صفر

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و چین از سری رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 16:05 آغاز شد.
 
به گزارش وبسایت نود، این دومین دیدار ایران در مرحله مقدماتی مسابقات جام جهانی 2018 است.

گزارش زنده این بازی را هم می توانید از طریق صفحه بازی چین - ایران در این لینک دنبال کنید.

ترکب ایران: عليرضا بيرانوند، ميلاد محمدي، سعيد عزت اللهي، مسعود شجاعي، مرتضي پورعلي گنجي، وحيد اميري، آندرانيك تيموريان، پژمان منتظري(22- سیدجلال حسینی)، رامين رضاييان، عليرضا جهانبخش و سردار آزمون

ترکیب چین: ژنگ چنگ (10- گو چائو)، رن هنگ، لی ژوپنگ، ژانگ لیپنگ، فنگ ژیائوتینگ، وو لی، ژانگ یونینگ، هائو جون مین، ژائو مین جیان، هوانگ بوین(55- ژانگ ژی) و یو های

 

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه 4: فرار وحید امیری در موقعیت تک به تک با خروج گلر چین همراه بود که پس از برخورد این دو، داور امیری را با کارت زرد جریمه کرد. اعتراض کی روش در این صحنه از نکات قابل توجه بود.

دقیقه 10: مصدومیت گلر تیم چین مانع از ادامه بازی او شد تا سرمربی این تیم تعویض اجباری را در دستور کارش قرار دهد.

دقیقه 17: سانتر رامین رضائیان از جناح راست با ضربه سر سردار آزمون همراه بود که توپ او با اختلاف ناچیز از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 22: خطای بازیکن چین روی پژمان منتظری با مصدومیت این بازیکن از ناحیه کتف همراه بود تا کی روش هم بالاجبار سیدجلال حسینی را جایگزین وی کند.

دقیقه 24: پاس عمقی مسعود شجاعی برای سردار آزمون، با ضربه این بازیکن همراه بود که توپ راهی اوت شد.

دقیقه 31: سانتر رامین رضائیان از جناح راست برای مسعود شجاعی با ضربه سر این بازیکن همراه بود که توپ از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 36: نفوذ چینی ها از جناح چپ با ضربه بازیکن شماره 9 این تیم همراه بود که توپ با اختلاف کم از تیر افقی دروازه ایران به بیرون رفت.

 

 دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه 50: پاس در عرض مسعود شجاعی برای علیرضا جهانبخش وی را در موقعیت ایده آل گلزنی قرار داد اما ضربه بی دقت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه 52: نفوذ چینی ها از جناح چپ در حالی که محمدی موفق به مهار بازیکن چین نشد بازیکنان این تیم را در موقعیت ایده آل قرار داد که در نهایت توپ آنها پس از برخورد به دفاع ایران راهی کرنر شد.

 دقیقه 57: ارسال زیبای رضائیان روی دروازه چین با کف دست گلر این تیم راهی کرنر شد.

دقیقه 70: ارسال تیموریان با ضربه سر سیدجلال حسینی در شلوغی محوطه جریمه همراه بود که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

2051

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز