تبلیغات

گسترش روابط ایران و مکزیک در شرایط پس از برجام حائز اهمیت است

به گزارش خبرگزاری مهر، «آلخاندرو راموس اسکویل» رئیس خبرگزاری مکزیک امروز با کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کرد.

خسروی در این دیدار با اشاره به ضرورت ایفای نقش جدی رسانه های کشورهای مستقل در معرفی فرصت های همکاری مشترک به ویژه در زمینه های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی تاکید کرد: گسترش روابط ایران و مکزیک و شناخت بیشتر دو ملت از یکدیگر در شرایط پس از برجام حائز اهمیت است.

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی تبادل ظرفیت ها و تجارب به منظور ایجاد هم افزایی در همکاری رسانه ای را وظیفه مهم رسانه های رسمی دو کشور دانست و افزود: شناخت صحیح از موضوعات و اقدامات طرفین با حذف رسانه های واسطه که عموما در چارچوب نظام سلطه به تحریف واقعیت ها می پردازند ضروری است.

خسروی ادامه داد: در حالی که جمهوری اسلامی ایران هزینه های گسترده مالی و انسانی را در مسیر مقابله با مواد مخدر پرداخت کرده است، نظام سلطه با اعمال استانداردهای دوگانه ایران را به نقض حقوق بشر به خاطر برخورد با قاچاقچیان و اشرار متهم می کنند.

معاون فرهنگ و ارتباطات دبیر شورای عالی امنیت ملی با تشریح اهمیت نقش رسانه های مستقل در جهان امروز خاطر نشان کرد: برجام فرصتی دوباره ای را در اختیار رسانه های غرب قرار داد تا با اصلاح رویه اشتباه گذشته بتواند با رعایت انصاف و رفتار حرفه ای نگاه جهانیان را نسبت به تاثیر گذاری مذاکره و گفتگو در حل مسایل پیچیده سیاسی و امنیتی متمایل کنند.

«آلخاندرو راموس اسکویل» رئیس خبرگزاری مکزیک  نیز در این دیدار با مثبت ارزیابی کردن اقدامات و تلاش های جمهوری اسلامی ایران در مسیر شکست انحصار خبری گفت؛ امضای توافق همکاری میان خبرگزاری نوتیمکس مکزیک با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران نقطه شروع مناسبی برای همکاری میان دو کشور است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز