تبلیغات

برگزاری جشن‌ غیرمتعارف در سفره‌خانه‌ سنتی، ممنوع

رئیس اتاق اصناف البرز گفت: برگزاری جشن‌های غیرمتعارف در سفره‌خانه‌های سنتی ممنوع است.

«حمید کریمی» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سفره‌خانه‌های سنتی رها نشده‌اند و به‌طور مستمر کنترل و بازرسی می‌شوند.

وی ادامه داد: البرزنشینان علاقه وافری به استفاده از فضای سفره‌خانه‌های سنتی دارند از همین‌رو طی چند سال گذشته شاهد افزایش تعداد این واحدها درگوشه و کنار استان بوده‌ایم.

کریمی خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد زیاد متقاضیان، نمی‌توان از ایجاد این واحدها جلوگیری کرد از همین‌رو باید در بحث نظارت بر کمیت و کیفیت فعالیت آن‌ها دقیق‌تر ورود کنیم.

وی افزود: متأسفانه در برخی از این سفره‌خانه‌ها شاهد انجام فعالیت‌هایی هستیم که در نهایت منجر به ناامنی و ایجاد بستر تخلف می‌شود.

این مسئول توضیح داد: طبق ضوابط اعلام شده برگزاری جشن‌های غیرمتعارف پخش موسیقی غیرمجاز و سرو قلیان در سفره‌خانه‌های سنتی ممنوع است.

رئیس اتاق اصناف البرز افزود: ناظران در صورت مشاهده تخلف از سوی سفره‌خانه‌های سنتی چاره‌ای جز تعطیل کردن این واحدها ندارند.

کریمی افزود: با توجه به این‌که تعداد سفره‌خانه‌های مجوزدار و فاقد مجوز در استان زیاد است ساماندهی همه آن‌ها نیازمند عزم جدی و گذشت زمان است.

وی یادآور شد: بدون شک پلمب برخی سفره‌خانه‌ها موجب اعتراض صاحبان آن‌ها می‌شود، اما این مانعی برای برخورد قانونی با سایر متخلفان نخواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز