تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

تازه شدن داغ مدال از دست رفته المپیک برای اسماعیل‌پور

آزادکار وزن ۶۰ کیلوگرم ایران در المپیک ۲۰۱۲ گفت: اگر در لندن داورها حق‌خوری نمی‌کردند به فینال می‌رفتم.

‌مسعود اسماعیل‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مشخص شدن دوپینگ طغرل عسگروف آذربایجانی و بسیک کودوخوف حریف روسی‌اش در المپیک 2012 که به ترتیب طلا و نقره گرفتند، اظهار کرد: چهار سال از المپیک گذشته است و کودوخوف الان در آن دنیا نیست و خدا رحمتش کند. در المپیک لندن قرعه‌ی بسیار سختی به من خورد و با کودوخوف هم‌گروه بودم و اگر در آن کشتی داورها حق‌خوری نمی‌کردند، برنده می‌شدم.

وی درباره اینکه اگر آن زمان کودوخوف دوپینگ نمی‌کرد امکان داشت، مدال بگیرد، بیان کرد: بعد از کشتی با کودوخوف خیلی گریه کردم و نتوانستم برای کسب نشان برنز خودم را به لحاظ روحی-روانی آماده کنم وگرنه می‌توانستم حداقل سوم شوم. در مقابل حریف روسی سه تایم کشتی گرفتم و دو امتیازی که داور از من گرفت و به حریف داد، او را فینالیست کرد.

اسماعیل‌پور با بیان اینکه اگر برنده می‌شدم به فینال می‌رفتم، اضافه کرد: به هر حال قسمت نشد و با محرز شدن دوپینگ کشتی‌گیران فینالیست، چیزی تغییر نمی‌کند و شیرینی مدال پای سکو با هیچ چیز دیگری قابل قیاس نیست و الان مدالی را از کشتی‌گیری بگیرند و به نفر بعدی بدهند، فایده‌ای ندارد. این چیزها بین کشتی‌گیرها مرسوم نیست.

این آزادکار تأکید کرد: اگر خوش‌شانس بودم در لندن داور آن امتیاز را به من می‌داد و یا در المپیک 2016 وزنم حذف نمی‌شد، شرکت می کردم. به امید خدا تا المپیک بعدی پیش می‌روم و مطمئنم تا آن موقع هستم.
انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز