تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

اظهارات عضو اصولگرای شورای شهر در توجیه دریافت آپارتمان مسکونی از شهرداری تهران

اظهارات عضو اصولگرای شورای شهر در توجیه دریافت آپارتمان مسکونی از شهرداری تهران

جامعه > شهری - روزنامه اعتماد نوشت:کی از اعضای اصولگرای شورای شهر در توجیه آپارتمانی که گرفته است می‌گوید: «این ادعا که تسهیلات ویژه‌ای را به ما اختصاص داده‌اند برای زمان قبل از شورای شهر و متعلق به زمانی است که کارمند شهرداری بودم. من معاون مناطق ٣ و ٧ بوده‌ام و در سازمان فرهنگی - هنری و بسیج فعالیت داشته‌ام. شهرداری تهران به ٣٠ هزار نفر خانه داده بود و من هم یکی از اعضای آن بودم».

يدر حالي كه اصولا توضيح نمي‌دهد كه واگذاري به تعاوني‌ها به صورت زمين و به عنوان شخصيت حقوقي انجام مي‌شود در حالي كه واگذاري به وي به عنوان شخصيت حقيقي و يك واحد آپارتمان كليد در دست در پاسداران بوده كه اگر متراژ و قيمت روز آن را با مبلغ و نحوه پرداخت قيمت فروخته شده به اين آقا مقايسه كنيد، مابه‌التفاوت، صدها ميليون تومان خواهد شد.
302

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز