تبلیغات

پوشش بیمه عمر برای همه مردم ایران با یارانه ها

مدیر عامل بیمه تعاون خبر داد؛

پوشش بیمه عمر برای همه مردم ایران با یارانه ها

مدیرعامل بیمه تعاون از طرحی خبر داد که بر اساس آن همه‌ی خانوارهای ایرانی از طریق سازو کار هدفمندی یارانه‌ها تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرند.

به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز"، حمیدرضا کاوه در یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر اظهار کرد: براساس این طرح ۲۲ میلیون خانوار تحت پوشش بیمه عمر قرار می‌گیرند و اگر اجرایی شود تراز عمر ما در سطح کشورهای تراز اول دارای بیمه عمر قرار می‌گیرد.

وی گفت: تهعد این بیمه‌نامه ۱۰ میلیون تومان است و دولت مبلع ۲۵۰۰ تومان ماهانه روی حساب یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی افراد واریز می‌کند و به محض اینکه فرد از سیستم دریافت یارانه خارج یا فوت شد مبلغ ۱۰ میلیون تومان از طرف شرکت بیمه در حساب وی شارژ می‌شود.

به گفته کاوه این طرح پیشنهاد بیمه تعاون است که به سازمان هدف‌مندی یارانه‌ها، وزارت های اقتصاد و رفاه پیشنهاد شده و به لحاظ صدور بیمه تعاون رشد ۱۰۰۰ درصدی خواهد داشت.

مدیرعامل بیمه تعاون گفت: استقبال از این طرح  به قدری بوده که ممکن است  خانوارهایی هم که یارانه بگیر نیستند در سایت یارانه‌ها ثبت‌نام کنند. دولت مبلغ ۲۵۰۰ تومان برای هر سرپرست خانوار را تقبل کرده‌است و این امر رضایت‌مندی مردم را به دنبال خواهد داشت.

کاوه در ادامه با بیان اینکه در تمام دنیا ۴۰ درصد بیمه‌ها تعاونی هستند اظهار کرد: بیمه تعاون اولین تعاونی سهامی عام در کشور است و در تمام شهرها شعب خود را به طور فعال گسترش داده است. در حال حاضر پنج کشور منطقه را به عنوان بازار هدف رصد کرده‌ایم و خدمات خود را به این کشور صادر کرده‌ایم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز