تبلیغات

طرح «روشنایی‌های شهر» ارائه شد/ «بی نمک» در مرحله نگارش

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا بذرافشان کارگردان مجموعه های «هفت سنگ» و «نابرده رنج» قرار است به زودی مجموعه تلویزیونی «بی نمک» را که این روزها در حال نگارش است به تهیه کنندگی محسن چگینی جلوی دوربین ببرد.

این سریال که نویسندگی آن را نیز بذرافشان به عهده دارد و این روزها در حال نگارش آن است یک کمدی سیاسی اجتماعی محسوب می شود که در ۳۰ قسمت روی آنتن خواهد رفت.

علاوه بر این بذرافشان اخیرا طرح دیگری به تلویزیون ارائه کرده که در دست بررسی است. یکی از نکات قابل توجه این طرح، تعداد بالای شخصیت هاست که هر یک دارای قصه ای مجزا با جزئیات فراوان هستند و در واقع داستان هر شخصیت ظرفیت یک مجموعه جداگانه را دارد.

این طرح را که به نظر می رسد ظرفیت مجموعه چند فصلی بالای صد قسمت را داشته باشد، علیرضا بذرافشان و سارا خسروآبادی نوشته اند و در حال حاضر «روشنایی های شهر» نام دارد.

طرح اولیه «روشنایی های شهر» قصه چند جوان دانشجوست که همانطور که اشاره شد سرنوشتی مجزا دارند ولی یکی از این جوانان که محوریت کل سریال حول قصه او می گردد بر اثر سانحه ای زندگی اش متحول می شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز