تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

خرید ماشین‌های لوکس با دستور شفاهی کرباسچی برای افراد خاص

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/GFOTH کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

در دهه ۷۰ با دستور کرباسچی پانصد میلیون ریال از اداره کل تدارکات شهرداری برداشت و برای برخی از مدیران وزارت کشور و افراد متفرقه ماشین خریداری شد.

خبرگزاری فارس: خرید ماشین‌های لوکس با دستور شفاهی کرباسچی برای افراد خاص

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در دهه 70، پانصد میلیون ریال ( 500000000 ریال) از حساب شماره‌ی 90172 اداره‌ی کل تدرکات شهرداری تهران برداشت شد.

به دستور شفاهی آقای کرباسچی توسط آقای .... این مبلغ که جهت خرید اتومبیل برای بعضی از مدیران وزارت کشور و افراد متفرقه برداشت شده بود ، بعد از چند ماه جایگزین شد.

متهم (کرباسچی شهردار وقت)در تحقیقات مقدماتی گفت که در این خصوص مطلبی به یاد نمی‌آورد ولی در جلسه‌ی چهارم علنی دادگاه به تاریخ 9 تیر 1377 با صراحت به پرداخت وجه یاد شده از حساب اداره‌ی کل تدارکات شهرداری تهران اقرار کرد و جهت توجیه آن گفت: مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال توسط وزارت کشور به صورت امانی نزد شهرداری بود که به حساب اداره‌ی کل تدارکات شهرداری واریز شده بود و مبلغ پانصد میلیون ریال برداشت شده از حساب اداره‌ی کل تدارکات شهرداری جهت خرید خودروهای مذکور جزء مبلغ فوق، که به صورت امانی نزد شهرداری بوده است، می‌باشد.

در پاسخ به پرسش دادگاه مبنی بر اینکه اگر پانصد میلیون ریال پرداختی از وجوه مربوط به وزارت کشور بوده، چرا مجددا توسط وزارت کشور چند ماه بعد به حساب اداره‌ی کل تدارکات شهرداری واریز شده است، گفت:

... به عنوان تنخواه بوده است!

از تعداد 51 دستگاه خودرو خریداری شده، دو دستگاه اتومبیل پاژرو دو در و چهار در که توسط آقای ..... سفید به شخص متهم تحویل داده شده بود.

پس از مدتی به دستور وی و توسط ..... سفید اتومبیلهای مذکور به فروش رسید و وجه آن عینا به آقای غلامحسین کرباسچی پرداخت شد.

آقای ب. ک در آخرین لایحه‌ی دفاعیه خود در این باره به نقل قول از آقای .... گفت: از تنخواهی که وزارت کشور نزد شهرداری داشته، این وجه پرداخت شده است.

البته در آن زنان اعلام شد که هیچ سند و مدرکی از طرف شهرداری یا وزارت کشور مبنی بر اینکه مبلغی به عنوان تنخواه از طرف وزارت کشور نزد شهرداری بوده، ارائه نشده است و گفته‌ی متهم و وکیل وی صرفا نقل قول از آقای.... است.

انتهای پیام/

http://fna.ir/GFOTH

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز