تبلیغات

خداحافظی رییس جمهور معزول برزیل با 4 کامیون اثاث از پایتخت (+عکس)

دیروز 4 کامیون اثاث او به مقصد آپارتمان دوخوابه او در شهر جنوبی بارگیری شد، اما بسیار بعید می نماید که اثاث 4 کامیون در یک آپارتمان کوچک دو خوابه جا شود.

دیلما روسف رییس جمهور معزول برزیل دیروز از اقامتگاه ریاست جمهوری در شهر برزیلیا برای همیشه حداحافظی کرده و به شهر زادگاهش بازگشت.

به گزارش عصر ایران خانم روسف  با استقبال و شاخه های گل صدها تن از هواداران و اعضای کابینه اش مواجه شد و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

او هفته گذشته در پی رای مجلس سنا از کار برکنار شد و معاون او "میشل تمر" تا  سال 2019 مسئولیت ریاست جمهوری را به دست خواهد داشت.

خانم روسف که نخستین رییس جمهور زن تاریخ برزیل بود، به اتهام فساد مالی و دستکاری حساب های دولتی از کار برکنار شد، اما این اتهامات را قبول نداشته و برکناری خود را یک کودتا خوانده است. او گفته است از رای مجلس سنا به دیوان عالی کشور شکایت کرده است.

خداحافظی خانم روسف از ریاست جمهوری به 13 سال قدرت حزب کارگر در برزیل پایان داد. خانم روسف که پیشتر یک چریک مبارز چپگرا بوده است، یکی از متحدان نزدیک لولا داسیلوا رییس جمهور اسبق برزیل است.

خانم روسف زادگاهش شهر جنوبی " پورتو الگره " را برای اقامت خود انتخاب کرده است که 2100 کیلومتر با پایتخت فاصله دارد.

دیروز 4 کامیون حاوی اثاث و لوازم او به مقصد آپارتمان دوخوابه او در شهر جنوبی بارگیری شد، اما بسیار بعید می نماید که اثاث 4 کامیون در یک آپارتمان کوچک دو خوابه جا شود.

 

دیروز تلویزیون دولتی برزیل لحظه خروج روسف از اقامتگاه ریاست جمهوری در میان استقبال هوادارانش را نشان داد

دیروز تلویزیون دولتی برزیل لحظه خروج روسف از اقامتگاه ریاست جمهوری در میان استقبال هوادارانش را نشان داد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز