تبلیغات

آغاز لیگ برتر تیروکمان از فردا

هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان با حضور 25 تیم روز پنجشنبه 18 شهریور ماه در سایت تیرو کمان مجموعه ورزشی آزادی آغاز می شود.

به‌ گزارش ‌ایسنا، هشتمین دوره رقابت‌های خارج از سالن لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان در مسافت 70 و 50 متر با حضور 25 تیم (هشت تیم ریکرو مردان، هشت تیم کامپوند مردان، پنج  تیم کامپوند زنان و چهار تیم ریکرو زنان) از روز پنجشنبه 18 شهریور ماه به میزبانی هیات نزاجا اردبیل در سایت تیروکمان مجموعه ورزشی آزادی آغاز می‌شود و تا پایان آذر ادامه خواهد داشت.

برنامه هفته اول لیگ برتر  به شرح ذیل است:

ریکرو مردان:
هیئت کیش - بسیج کرمانشاه
هیئت بوشهر- هیئت البرز
نفت امیدیه – نزاجا
بیمکث – ناجا


ریکرو بانوان:
مس سرچشمه - هیئت بوشهر
هیئت گیلان - هیئت کیش


کامپوند مردان:
بسیج کرمانشاه - هیئت گیلان
رهنما رامسر - شهرداری آبیک
ناجا - هیئت البرز


کامپوند بانوان:
مس سرچشمه – استراحت
پتروکیمیاگرراد - ناجا
شهرداری آبیک - روشنکار آبیک

در این رقابت‌ها برای اولین بار به جز اعزام تیم قهرمان به یک تورنمنت بین‌المللی، به چهار تیم رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان بر حسب جایگاه در جدول رقابت‌های لیگ برتر ، مبلغ 100 میلیون تومان بین تیم‌ها توزیع خواهد شد. البته در حالی وعده این پاداش داده شده که فدراسیون تیروکمان هنوز پاداش 100 میلیون تومانی زهرا نعمتی برای کسب سهمیه المپیک را پرداخت نکرده است.

همچنین پس از پایان رقابت‌های خارج از سالن، رقابت‌های داخل سالن نیز بلافاصله از دی ماه آغاز خواهد شد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز