تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

کمک ۳۰ هزار میلیاردی دولت به صندوق های بازنشستگی در سال گذشته

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود اسلامیان در نشست «اقتصاد کلان و تاثیر آن بر صندوق‌های بازنشستگی» با بیان اینکه هیچ کجا خارج از صندوق‌های بازنشستگی نمی‌توان علل مشکلات را بررسی و واکاوی کرد، گفت: اگر معضلاتی که امروز صندوق‌های بازنشستگی با آن دست به گریبان هستند به صورت دقیق بررسی و ریشه‌یابی نشود در حل آن مشکل‌ها در آینده نیز ناتوان خواهیم بود.

وی ادامه داد:‌ نیازمند اصلاح ساختار و وضعیت صندوق‌های بازنشستگی هستیم. زمانی نفت در اقتصاد همانند یک پدر که از فرزندش پشتیبانی می‌کرد و به کمک می‌آمد اما اکنون به مرحله‌ای رسیدیم که این پدر فوت کرده و دیگر نمی‌تواند نقطه اتکا باشد. پس با ادامه روند فعلی یا از بین می‌رویم یا می‌توانیم با تدبیر صحیح مشکلات را حل کنیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه دولت در سال گذشته حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان به صندوق‌های بازنشستگی کمک کرد اظهار کرد: ۳۰ هزار میلیارد تومان معادل کل بودجه عمرانی کشور است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز