تبلیغات

ایران، کره و ازبکستان مدعیان صعود هستند/دو بازی مرگ و زندگی داریم

ایران، کره و ازبکستان مدعیان صعود هستند/دو بازی مرگ و زندگی داریم سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: دو بازی مهم که حکم مرگ و زندگی را دارد در پیش خواهیم داشت. یکی بازی با ازبکستان در کشورش و دیگری با کره جنوبی در تهران.

کارلوس کی‌روش پس از بازگشت تیم ملی فوتبال ایران از چین گفت: خیلی زودتر از چیزی که فکرش را می کردم الان متوجه شدم که مدعیان این گروه ازبکستان کره جنوبی و ایران هستند. به این معنی که بازی بعدی ما که در ازبکستان و بعد در تهران با کره بازی خواهیم کردبازیهایی هستند که ما برای زندگی باید در این دو بازی به نمایش بگذاریم چرا که برای ما بسیار مهم است.

وی افزود: بعد از بازی با چین حس و مزه بدی در ذهن و دهان ما هست. به خاطر اینکه ما باید سه امتیاز این دیدار را کسب می کردیم. اما زمانی می توانیم در این مورد قضاوت کنیم که تیم های دیگر بروند در چین و مسابقه بدهند تا مشخص شود ما چه کاری کرده ایم. اما قطعا ما فرصت پیروزی را داشتیم.#1varzesh #تیم_ملی_فوتبال_ایران #چین #کارلوس_کی_روش #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز