تبلیغات

تمدید مهلت ارسال چکیده ی مقالات به همایش ملی سواد رسانه ای

تمدید مهلت ارسال چکیده ی مقالات به همایش ملی سواد رسانه ایمهلت ارسال چکیده ی مقالات به دبیرخانه ی دائمی همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی به مدت 6 روز تمدید شد.

دکتر سید مرتضی موسویان؛ رئیس همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی، با اشاره به تماس های مکرر برخی افرادی که در مهلت تعیین شده نتوانسته اند چکیده ی آثار خود را به دبیرخانه ی دائمی این همایش ارسال کنند گفت: افرادی که چکیده ی مقاله ی خود را برای شرکت در بخش تجربی کاربردی و یا علمی تخصصی همایش آماده کرده اند اما موفق به ارسال اثر نشده اند تنها تا روز عید سعید قربان فرصت دارند آثار خود را از طریق مراجعه به نشانی اینترنتی saramad.ir برای دبیرخانه ی دائمی همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی ایمیل کنند.

موسویان ضمن تاکید بر عدم تمدید مهلت ارسال آثار پس از زمان یاد شده، خاطر نشان ساخت: از امروز به مدت یک هفته چکیده ی آثار ارسالی به دبیرخانه ی دائمی همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی توسط دبیران همایش بررسی و به علاقه مندان اطلاع داده خواهد شد تا متن کامل گزارشهای تجربی کاربردی و مقالات علمی تخصصی خود را از طریق پورتال اینترنتی همایش که در هفته ی آتی رونمایی خواهد شد بارگزاری نمایند.

لازم به ذکر است نخستین همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی در 12 آبان ماه همزمان با روز فرهنگ عمومی با تقدیر از برگزیدگان همایش در دو بخش تجربی کاربردی و علمی تخصصی به کار خود پایان خواهد داد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز