تبلیغات

پیام رسان بیپ آماده انتقال سرورهایش به ایران است

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، در این دیدار محمود واعظی با بیان سابقه تاریخی روابط دو کشور گفت: سطح فعلی همکاری های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی ایران و ترکیه مناسب است.

وی افزود: برای ایران ثبات و امنیت ترکیه بسیار مهم است.

وزیر ارتباطات ایران با اشاره به اهمیت ICT در جوامع کنونی گفت: در دنیای امروز، ارتباطات و فناوری اطلاعات نقش مهمی بر اقتصاد کشورها دارد و به عنوان محرکی است که از لحاظ اقتصادی دیگر بخش ها را نیز فعال می کند.

وی با اشاره به فعالیت های جمهوری اسلامی ایران در سال های اخیر در این حوزه گفت: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید در بخش ICT، زمینه های زیادی برای همکاری و سرمایه گذاری وجود دارد.

مدیر عامل ترکسل ضمن تشکر از برگزاری مناسب اجلاس ایران کانکت، فعالیت های این شرکت را تشریح و با اشاره به سطح روابط موجود دو کشور آمادگی آن شرکت را برای توسعه همکاری های فیمابین با شرکت های مخابراتی ایران اعلام کرد.

وی در ادامه به طراحی نرم افزار BIP در ترکیه اشاره کرد و افزود: در حال حاضر حدود 45 هزار ایرانی از این نرم افزار استفاده می کنند که شرکت ترکسل آمادگی لازم برای توسعه نرم افزار به زبان فارسی و نگهداری دیتاهای آن در داخل کشور ایران را دارد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز