تبلیغات

احتمال تاخیر بیشتر در تولید فولکس واگن

مدیرعامل فولکس واگن احتمال تاخیر بیشتر در تولید را به دلیل مشکلات با تامین کنندگان قطعات منتفی ندانست.

به گزارش ایسنا، فولکس واگن پیش از این اعلام کرده بود استراتژی تهیه و تامین قطعات را برای اجتناب از بروز اختلاف مشابه اختلاف اخیری که باعث کندی و توقف تولید شش کارخانه این شرکت در ماه گذشته، تحت بازبینی قرار داده است.

ماتیاس مولر، مدیرعامل فولکس واگن در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره احتمال تاخیر بیشتر در تولید اظهار کرد: نمی توانم چنین احتمالی را مردود بدانم.

شرکت سازنده صندلیCarTrim  و شرکتAutomobilguss  که تولیدکننده قطعات آهنی مورد نیاز برای ساخت جعبه دنده است، بخشی از گروهPrevent DEV   هستند. این دو شرکت پس از اینکه فولکس واگن یک قرارداد را لغو کرد، تحویل قطعات به این خودروساز را متوقف کرده و خواستار دریافت خسارت از فولکس واگن بودند.

بر اساس گزارش رویترز، تحلیلگران بانک سرمایه گذاری یو بی اس در آن زمان برآورد کردند توقف تولید یک هفته ای در مقر فولکس واگن در وولفسبورگ، به حدود ۱۰۰ میلیون یورو (۱۱۳ میلیون دلار) ضرر در سود ناخالص منجر می شود و ممکن است به تامین کنندگان دیگری که در جریان این اختلاف محصولاتشان توسط فولکس واگن خریداری نشد هم تاثیر منفی داشته باشد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز