تبلیغات

برگزاری سومین دوره بدنسازی پیشرفته ویژه‌ مربیان تیم‌های ملی و باشگاهی

معاون فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه تربیت ‌بدنی و علوم ورزشی از برگزاری سومین دوره بدنسازی پیشرفته ویژه‌ مربیان تیم‌های ملی و باشگاهی از بیستم شهریور به مدت یک هفته‌ در تهران خبر داد.

حمید آقاعلی نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برگزاری سومین دوره بدنسازی پیشرفته ویژه‌ مربیان حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای در تمام رشته‌های ورزشی توسط پژوهشگاه تربیت ‌بدنی و علوم ورزشی، افزود: سومین دوره بدنسازی پیشرفته ویژه‌ مربیان حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای در تمام رشته‌های ورزشی سطوح ملی و باشگاهی توسط پژوهشگاه و با همکاری دانشگاه باسکو اسپانیا و دانشگاه فرایبورگ آلمان از بیستم شهریور به مدت یک هفته‌ در تهران برگزار خواهد شد که برای شرکت در این دوره تاکنون بیش از 200 نفر ثبت‌نام کردند که به دلیل محدودیت فضا، تنها امکان پذیرش 100 نفر از مربیان بدنساز در این دوره وجود دارد.

وی ادامه‌ داد: به منظور بالا بردن سطح کیفی و محتوای این دوره سعی کردیم به جز بهره گرفتن از تجربیات پروفسور "موجیکا" یکی از متخصصان علم تمرین و قهرمان چند دوره  المپیک از حضور پروفسور گلهرفر، رییس دپارتمان علوم ورزشی دانشگاه فرایبورگ آلمان نیز که یکی از بهترین اساتید برجسته در علم تمرین و بدنسازی است نیز استفاده کنیم تا جدیدترین متدهای علم تمرین و آخرین یافته‌های علمی در زمینه بدنسازی را به صورت تئوری و عملی به مربیان حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای ارائه دهیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه تربیت ‌بدنی و علوم ورزشی ادامه‌ داد: به منظور جلب رضایت شرکت کنندگان حاضر در دوره، سعی کردیم با اعمال یکسری تغییرات در انتخاب مدرسان داخلی و با بهره گرفتن از تجربیات اساتیدی همچون مرتضی بهرامی نژاد و حمید رجبی از نظر محتوای دوره بازنگری انجام داده باشیم. همچنین با افزایش بخش عملی، دوره را بیشتر به سمت کاربردی شدن هدایت کنیم.

معاونت فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه تربیت ‌بدنی و علوم ورزشی، گفت: هدف اصلی پژوهشگاه از برگزاری چنین دوره‌هایی، تربیت ‌مربیان بدنساز متخصص، تحصیلکرده و با دانش روز در تمام رشته‌ها و معرفی آنها به فدراسیون‌ها و باشگاه‌های ورزشی است تا مسیر را در این زمینه  به بیراهه نروند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز