تبلیغات

فاجعه منا نشان داد که آل سعود خائن الحرمین است / خون حجاج بی گناه، گریبان گیر آل سعود می شود

ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1395/06/17 شناسه خبر: 888589

امام جمعه میاندوآب گفت: خون هایی که توسط آل سعود به ناحق بر روی زمین ریخته شده، تیر سهمگینی علیه آل سعود و حکام ظالم شده و ریشه آنها را بر می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین حمید حسن زاده در گفت و گو با زرین خبر با بیان اینکه خون مظلومان روی زمین نمی ماند، اظهار کرد: خون هایی که توسط آل سعود به ناحق بر روی زمین ریخته شده، تیر سهمگینی علیه آل سعود و حکام ظالم شده و ریشه آنها را بر می کند.

امام جمعه میاندوآب افزود: خون مظلوم هرگز پایمال نمی شود و در موضوع فاجعه منا نیز تنها کشوری که با قدرت وارد میدان شد و در مقابل بی کفایتی آل سعود موضع گیری کرد، ایران بود.

وی گفت: آل بی کفایت سعود، به دروغ خود را خادمین حرمین شریفین معرفی می کنند ولی فاجعه منا نشان داد که آنها خادم نیستند بلکه خائنین به حرم هستند.

حسن زاده با تاکید بر اینکه آل سعود، دست بوس استکبار است، تصریح کرد: : آل سعود نشان داد که جیره خوار آمریکا بوده و دست بوس استکبار است و کفایت برگزاری مراسم حج را ندارد.

امام جمعه میاندوآب به پیام مقام معظم رهبری به حجاج نیز اشاره و اظهار کرد: مسلمانان باید بیدار بوده و آل سعود خائن را رها نکرده و فکری اساسی برای مدیریت حج بکنند.


انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز