تبلیغات

مقتدی به تالار هنر رفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مقتدی اردیبهشت ماه سال 93 از سوی حسین طاهری به عنوان رئیس تئاترشهر انتخاب شد و مرداد ماه امسال جای خود را به پیمان شریعتی داد. پس از گذشت یک ماه شفیعی طی نامه‌ای این هنرمند را به سمت مدیر تالار هنر منصوب کرده است.

در نامه شفیعی آمده است:

«تئاتر کودک و نوجوان به واسطه مخاطبان اصلی‌اش، یکی از مهمترین حوزه‌های هنر تئاتر محسوب می‌شود که نیازمند دقت و درایت بسیار در نیازسنجی مخاطب، تولید و انتخاب آثار متناسب با این گروه سنی و ایجاد فضا و شرایط مطلوب برای عرضه و بهره‌برداری از این آثار برای گروه سنی هدف است.

در این راستا بی‌گمان بهره‌گیری از تجارب ارزنده صاحبنظران، هنرمندان، پژوهشگران و پیشکسوتان تئاتر کودک و نوجوان می تواند دروازه های امید را به روزهای نورانی تر و پویا تر این هنر ارزشمند بگشاید.

تالار هنر به عنوان تخصصی ترین مکان اجرای نمایش های ویژه کودکان و نوجوانان در جریان تولید، اجرا و اثرگذاری این گونه از نمایش جایگاهی مهم و ویژه یافته که  مدیریت این مکان هنری را بیش از پیش حساس تر ساخته است.

به موجب این حکم و نظر به تجربیات ارزشمند سرکار عالی، به عنوان «مدیر تالار هنر» منصوب می‌شوید.

امید که با اتکا به لطف پروردگار و بهره گیری از توان و تجربه اهالی شایسته هنر نمایش این مرز و بوم در این مسئولیت خطیر پیروز و سربلند باشید.»

58247

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز