تبلیغات

هدف FATF، خلع سلاح جبهه مقاومت است

ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1395/06/17 شناسه خبر: 888224

هدف استکبار از به ثمر رساندن این دست تحریم ها از جمله FATF به منزله خلع سلاح خاموش محور مقاومت و عقب نشینی انقلاب اسلامی از خاکریز های سوریه،عراق،فلسطین ،بحرین و غیره تا مرز های خاکی خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدندا؛ در FATF پذیرفته شده که افراد و نهادهایی که در لیست تحریم‌های اتّحادیه‌ی اروپا و آمریکا قرار دارند، توسّط بانک‌های ایرانی هم تحریم و تحدید شوند.

با پذیرش این مورد، امثال سردار قاسم سلیمانی، فرمانده‌ی رشید سپاه اسلام و افراد تحت امرش که امنیّت و آرامش کشور از دست دشمنان خارجی و داعش را مدیون مجاهدت‌های ایشان هستیم، عملاً به عنوان تروریست پذیرفته شده‌اند و بانک‌های ایرانی آن‌ها را تحریم می‌کنند!!! از ننگ و خفّت این "کاپیتولاسیون اقتصادی و سیاسی" دهه‌ی ۹۰ که بگذریم، حتّی در صورت لغو این مورد، ممکن است در آینده مورد پرسش واقع شده و این کار دولت ایران در محاکم مختلف بین المللی علیه نهادها و اشخاص انقلابی ما به شاهد گرفته شود. همچنین به راحتی اطّلاعات میلیون‌ها کاربر ایرانی در هر زمان که غربی‌ها اراده کنند، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت!

وباید گفت ورود ما از اساس به FATF غلط می باشد

همکاری با کار گروه اقدام مالی ووادار نمودن بانک های ایرانی به اعمال تحریم علیه نهاد های نظامی امنیتی کشور باعث تحقیر ملی و به خطر انداختن امنیت ملی می شود واین قراردادیست صد ها برابر تحقیر آمیز تو وذلت بار تر از قرارداد های گلستان و ترکمنچای باید به مدیران بانک های سپه و ملت هشدار دهیم در اتخاذ تصمیم ها مواظب باشید که اگر پروژه تحریم سرمایه گزاری این دوبانک توسط ملت کلید بخورد به جز ضربه مهلکی که به سیستم بانکداری این بانک ها خواهد خورد اعتبارشان بین مردم نیز ازدست میرود.


و به دستگاه دیپلماسی توصیه میشود با درایت بیشتری در عرصه بین المللی و مذاکره با شیطان بزرگ قدم بردارد.


هدف استکبار از به ثمر رساندن این دست تحریم ها از جمله FATF به منزله خلع سلاح خاموش محور مقاومت و عقب نشینی انقلاب اسلامی از خاکریز های سوریه،عراق،فلسطین ،بحرین و غیره تا مرز های خاکی خواهد بود.

نویسنده: فاطمه کشاورز

انتهای پیام/ک

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز