تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

چرایی ساخت «لابی»/ احتمال عدم نمایش در جشنواره

95/06/17 - 12:00

شماره: 13950617000532

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/HVBDAG کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

پرویزی گفت: فیلم «لابی» پر بازیگر بود و اگر تولید آن به بعد از نمایش فیلم اول (سمفونی تولد) موکول می‌شد اینگونه با فراغ بال و بدون دغدغه نمی توانستم از بازیگرانی که برای نقش ها نیاز داشتم بهره ببرم.

خبرگزاری فارس: چرایی ساخت «لابی»/ احتمال عدم نمایش در جشنواره

محمد پرویزی کارگردان فیلم سینمایی «لابی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس درباره ساخت فیلم دوم  وعلت ساخت فیلم دوم قبل از نمایش فیلم اول توضیح داد: هر کارگردانی علاقمند است تا ابتدا بازخورد فیلم اول خود را از سوی مخاطب و کارشناسان ببیند و سپس اقدام به ساخت فیلم دوم کند اما مشکل اصلی من تراکم کاری بازیگران و عوامل پشت دوربین در نیمه دوم سال بود.

 

 فیلم «لابی» پر بازیگر بود و اگر تولید آن به بعد از نمایش فیلم اول (سمفونی تولد) موکول می شد اینگونه با فراغ بال و بدون دغدغه نمی توانستم از بازیگرانی که برای نقش ها نیاز داشتم بهره ببرم. به همین دلیل در نیمه اول سال و با فراغ بال فیلم «لابی» را جلوی دوربین بردم.

 

کارگردان فیلم «سمفونی تولد» درباره انتخاب نام فیلم «لابی» توضیح داد: کلمه لابی چهار معنی متفاوت دارد در این فیلم که درهتل فیلمبرداری شد به معنای سراسر کلمه لابی توجه شده و داستان افرادی است که در حیطه بسته اتاق هتل اتفاقاتی را رقم می زنند که در لابی هتل هم تبعات آن اتفاق دیده می شود و به نوعی نتایج اجتماعی و عمومی اتفاقات داخل اتاق ها در لابی قابل رویت است.

 

وی درباره این مهم که هر دو فیلم را به جشنواره فیلم فجر ارایه می دهد گفت: من ترجیح می دهم این تصمیم گیری را به عهده تهیه کنندگان بگذارم من هم اینک مشغول مراحل پس تولید «لابی» هستم اما بالطبع هر دوفیلم در جشنواره فیلم فجر رونمایی نمی شود.

انتهای پیام/

http://fna.ir/HVBDAG

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز