تبلیغات

اعزام سربازان مسلمان ارتش انگلیس به حج

بارها در نمازهایم آرزو داشتم روزی فرا برسد که بتوانم در فریضه حج شرکت کنم و از نیروهای مسلح انگلیس به خاطر فراهم کردن این فرصت برای من تشکر می‌کنم.

مشاور امور اسلامی در نیروهای مسلح انگلیس اعلام کرد اعزام هیاتی از سربازان مسلمان ارتش انگلیس به عربستان برای ادای مناسک حج در تقویت اصول و ارزش‌های اخلاقی در ارتش تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری البلد، عاصم حافظ، مشاور امور مذهبی اسلامی در ارتش انگلیس در گزارشی به دولت این کشور اعلام کرد ایجاد امکان انجام فریضه حج برای سربازان مسلمان ارتش انگلیس می‌تواند این فرصت را ایجاد کند که سربازان مسلمان دریابند خدمت در ارتش انگلیس با اسلام تناقضی ندارد و در نتیجه ارزش‌های اخلاقی در ارتش تقویت شده و سربازان اعزام شده به حج پس از بازگشت به بهترین نحو مسئولیت‌هایشان را انجام خواهند داد.

حافظ در این گزارش آورده که نیروهای مسلح ارتش عربستان میزبان هیات اعزامی انگلیس خواهند بود و این مساله نه فقط به تقویت همبستگی میان مسلمانان جهان می‌انجامد بلکه روابط انگلیس و عربستان را نیز تقویت خواهد کرد.

متیو کلهر، یکی از سربازان ارشد مسلمان ارتش انگلیس در این باره گفت: بارها در نمازهایم آرزو داشتم روزی فرا برسد که بتوانم در فریضه حج شرکت کنم و از نیروهای مسلح انگلیس به خاطر فراهم کردن این فرصت برای من تشکر می‌کنم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز