تبلیغات

وزنه برداری بانوان ایران فعال می‌شود/ معرفی نایب رئیس در اسرع وقت

وزنه برداری بانوان ایران فعال می‌شود/ معرفی نایب رئیس در اسرع وقترئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان از فعالیت بخش بانوان این رشته خبر داد و گفت: نایب رئیس بانوان فدراسیون وزنه برداری به زودی معرفی خواهد شد. علی مرادی اظهار کرد: وزنه برداری بانوان در دنیا در هفت وزن فعال است و ایران نیز به زودی این بخش را فعال خواهد کرد.

 

وی افزود: پوشش بانوان وزنه بردار مسلمان نسبت به بسیاری از رشته‌ها مناسب‌تر بوده و فدراسیون جهانی نیز رعایت پوشش اسلامی را مورد تائید قرار داده است.

 

رئیس فدراسیون وزنه برداری تصریح کرد: این مورد کاملا کارشناسی شده و کشورهای اسلامی می‌توانند با پوشش در رقابت‌های بین المللی شرکت کنند.

 

مرادی ادامه داد: در المپیک ۲۰۱۶ ریو شاهد بودیم که بانوی مسلمان مصری با پوشش اسلامی موفق به کسب مدال برنز در دسته ۶۹ کیلوگرم وزنه برداری بانوان شد.

 

وی یادآور شد: تعداد علاقمندان و مراجعه کنندگان بانوان وزنه بردار در ایران افزایش پیدا کرده و فدراسیون وزنه برداری نیز نگاه ویژه‌ای به این بخش خواهد داشت.

 

رئیس فدراسیون وزنه برداری همچنین در خصوص سعید علی حسینی وزنه بردار کشورمان که سال‌هاست به دلیل استفاده از مواد نیروزا در محرومیت به سر می‌برد، خاطرنشان کرد: با تلاش‌های فدراسیون وزنه برداری لایحه دفاعیه ایشان ارسال شده و این وزنه بردار با استعداد از سال آینده می‌تواند در رقابت‌های آسیایی و جهانی حضور پیدا کند.

#1varzesh #علی_مرادی #فدراسیون_وزنه_برداری #گرگان #ورزش_بانوان #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز