تبلیغات

با سرمایه داخلی، به رشد اقتصادی هدف دست نمی‌یابیم

کاردر نفت

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به هدفگذاری رشد اقتصادی هشت درصدی کشور در پایان برنامه ششم توسعه، بر ضرورت جذب سرمایه تاکید کرد و گفت: با اتکای صرف به منابع داخلی، رشد اقتصادی در بهترین حالت از پنج درصد تجاوز نمی کند.

به گزارش ایسنا، علی کاردر صبح امروز (چهارشنبه، ١٧ شهریورماه) در آئین تحویل رسمی ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر به اداره ورزش و جوانان استان خوزستان، با بیان این مطلب افزود: کشورهای همسایه ما که طی سالهای اخیر توانسته اند به رشد اقتصادی مطلوبی دست یابند، جذب سرمایه خارجی را به عنوان یک ضرورت در دستور کار داشته اند و ایران نیز برای تحقق اهداف اقتصادی پیش بینی شده در برنامه های توسعه ای از جمله رشد اقتصادی هشت درصدی، نیازمند جذب سرمایه خارجی است.

کاردر با بیان این که با اتکای صرف به منابع داخلی کشور، رشد اقتصادی در بهترین حالت از مرز پنج درصد تجاوز نمی کند، افزود: این میزان رشد اقتصادی، به معنای حفظ وضع و رفاه موجود است و به بهبود شرایط کمکی نخواهد کرد.

ادامه دارد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز