تبلیغات

برگزاری جشنواره عید تا عید ماهان‌نت

جشنواره عید تا عید ماهان‌نت با شرایط و تخفیف‌‍‌های ویژه از عید قربان تا عید غدیر برای مشتریان جدید و قدیمی که سرویس خود را تمدید می‌کنند، برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، ماهان‌نت اعلام‌کرد: در طول برگزاری این جشنواره هیجان‌انگیز و کم‌نظیر، سرویس یک‌ساله با حجم ترافیک ۱۲ گیگابایت با سرعت ۱۲ مگابایت به قیمت ۵۰ هزار تومان (با ارزش واقعی ۹۰ هزار تومان) بدون احتساب هزینه نصب و راه‌اندازی و ارزش افزوده در اختیار کاربران قدیمی که سرویس خود را تمدید می‌کنند و کاربرانی که در مدت برگزاری طرح به خانواده بزرگ ماهان‌نت می‌پیوندند، قرار می‌گیرد.

همچنین ماهان‌نت برای ایجاد تسهیلات برای کاربران خود شرایطی را به‌ وجود آورده تا متقاضیان بتوانند با خرید این سرویس از خدمات جدید، به‌ویژه خدمات حذف محدودیت سرعت درون شبکه‌ای و بهره‌گیری از سرعت دانلود بالاتر از سرعت اسمی در داخل شبکه ماهان‌نت و همچنین سرورهای داخل کشور، بهره‌مند شوند.

بنابر اعلام ماهان‌نت، به علت استقبال مردم از طرح‌ها و سرویس‌های ویژه این برند، ماهان‌نت اقدام به ارایه این سرویس جدید کرده تا فرصت استثنایی دیگری در اختیار متقاضیان اینترنت پرسرعت کشور قرار گیرد. ماهان‌نت با اجرای طرح عید تا عید در مراکز دارای ظرفیت خالی که قابلیت استفاده از پین دارد (در مراکز دارای محدودیت امکان ارایه سرویس وجود ندارد) به دنبال ارایه خدمات ویژه با رویکرد بهبود مستمر به مشتریانی است که حساس به قیمت بوده و برای کیفیت نیز ارزش قائل هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات لازم و ثبت‌نام این سرویس با شماره تلفن ۸۷۲۷۷ داخلی ۱۴۰۴-۱۴۰۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز