تبلیغات

موراتا: امیدوارم زیدان از سیستم چرخشی استفاده کند؛ الگوی من مورینتس بود

وبسایت رسمی برنامه نود -آلوارو موارتا آماده است تا علیرغم حضور کریستیانو رونالدو، گرت بیل و کریم بنزما، برای به دست آوردن جایگاه خود در ترکیب رئال مادرید بجنگد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، موراتا که در سال 2014 به خاطر وجود رقابت سخت با این ستاره ها سانتیاگو برنابئو را به مقصد یوونتوس ترک کرده بود، حالا در بازگشت دوباره به پایتخت اسپانیا به بازیکنی پخته و گلزن تبدیل شده است. وی در دومین دیدار فصل رقابت های لالیگا موفق به گلزنی شد و حالا در مصاحبه با Gazzetta dello Sport می گوید:

مهم نیست که روز شنبه بنزما بازی کند. صبر و جاه طلبی مهم است. اگر از ابتدا بازی نکنم، باید مثل بازی اسپانیا مقابل لیختن اشتاین عمل کنم: وارد زمین شده و گلزنی کنم. در طول دو سال حضور در یوونتوس چیز های زیادی در مورد کار هایی که نباید در مادرید انجام می دادم یاد گرفتم: مضطرب وارد زمین شدن در تلاش برای اثبات همه چیز طی چند دقیقه.

پس از آن تجربه در مادرید، من رشد زیادی کرده ام. مورینتس که الگوی من بود، گفت که باید جدا شوم و دوباره بازگردم. به حرف او گوش کردم و کار خوبی کردم. بدیهی است که اگر به تیم دیگری می رفتم فرصت بازی بیشتری نصیبم می شد اما رئال مادرید رؤیای من است و می خواهم این رؤیا به حقیقت بپیوندد. در ذهن من چیز دیگری وجود ندارد. آنها [BBC] سه تن از بهترین بازیکنان دنیا هستند، اما همیشه برای بازی کردن خواهم جنگید و هر کاری خواهم کرد تا تصمیم گیری برای مربی سخت شود. امیدوارم زیدان از سیستم چرخشی استفاده کند چون برای همه بازیکنان خوب خواهد بود.

1771

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز