تبلیغات

صدور آنلاین معرفی‌نامه درمان در مراکز تصویربرداری طرف قرارداد با بیمه‌ کوثر

سامانه صدور آنلاین معرفی‌نامه درمان مراکز تصویربرداری طرف‌ قرارداد با بیمه‌کوثر در راستای افزایش رفاه و آرامش بیمه‌شدگان تحت‌ پوشش شرکت بیمه‌ کوثر و تسریع در روند ارایه خدمات به آن‌ها، در تهران راه‌اندازی شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بیمه‌کوثر، با راه‌اندازی این سامانه در مراکز طرف‌قرارداد، پرداخت هزینه‌های درمانی سهم بیمه‌کوثر به مراکز یادشده، به‌طور مستقیم صورت می‌پذیرد که این امر موجب تسهیل در روند امور بیمه‌شدگان می‌شود.

جواد همایی، مدیر بیمه‌های درمان بیمه‌کوثر عدم مراجعه مستقیم بیمه‌شدگان به‌منظور ارایه اسناد هزینه به واحد پرداخت خسارت بیمه‌ کوثر جهت دریافت سهم خسارت خود را یکی از مزایای بهره‌برداری از این سامانه دانست و گفت: بیمه‌شدگان فقط با ارایه اصل کارت ملی و دستور پزشک معالج می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را در لحظه مراجعه به مراکز طرف‌ قرارداد با بیمه‌ کوثر (که در پرتال بیمه‌ کوثر با نماد مشخص شده‌اند)، از مراکز تصویربرداری طرف‌قرارداد دریافت کنند.

وی با تاکید بر این مطلب که با همت و تلاش تیمی کارشناسان مدیریت فاوا و مدیریت بیمه‌های درمان این سامانه مورد بهره‌برداری قرارگرفت، یادآور شد: خدمات دندان‌پزشکی، عینک‌سازی، بینایی‌سنجی و آزمایشگاهی در مراکز طرف‌قرارداد نیز فقط با ارایه کارت ملی و بدون نیاز به دریافت معرفی‌نامه، به بیمه‌شدگان تحت‌ پوشش بیمه‌کوثر ارایه می‌شود.
مدیر بیمه‌های درمان بیمه‌ کوثر با بیان اینکه با تلاش همکاران ساعی در دیگر شعب بیمه‌کوثر، این سامانه در سراسر کشور فراگیر می‌شود، اظهارکرد: در آینده نزدیک مراکز رادیوتراپی، طب‌هسته‌ای، کلینیک‌های جراحی چشم و بیمارستان‌های طرف‌قرارداد در سراسر کشور به این سامانه می‌پیوندند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز