تبلیغات

‌واکنش یک مسئول به انتخاب مدیرعامل فولاد هرمزگان به ریاست هیئت فوتبال اصفهان‌

‌عضو شورای شهر بندرعباس گفت: چرا باید این شائبه را به وجود آورد که مدیری اگر در استان هرمزگان است، از منابع این استان به‌جای دیگری ببرد و آنجا هزینه کند.

‌کیانوش جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا،‌ با بیان اینکه شرم از مردم هرمزگان هم چیز خوبی است، اعتراض خود را نسبت به انتخاب مدیرعامل فولاد هرمزگان‌ به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال اصفهان بیان کرد و افزود: این انتخاب توهین‌آمیزترین نوع رفتار مدیریتی در هرمزگان است که شائبه بداخلاقی و غیرقانونی بودن آن کاملاً مشخص است.

‌رئیس هیئت ورزش های همگانی استان هرمزگان تصریح کرد: این فرد یا باید در این استان باشد یا در استان اصفهان و اگر می‌خواهد در استان دیگری سکونت کند، صنعت مهم فولاد هرمزگان را رها کرده و بگذارد مدیری لایق‌تری آن را مدیریت کند.

جهانبخش عنوان کرد: امسال سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است و بیشترین تأکید مقام معظم رهبری بر مدیران بنگاه‌های اقتصادی و صنایع است، نمی‌شود سیستم سرخوشی برای خود مهیا کنیم و بگوییم من توانمند هستم و می‌توانم چند مجموعه را مدیریت کنم.

وی خطاب به مدیرعامل فولاد هرمزگان بیان کرد: اگر علاقه به مدیریت ورزشی دارید همین‌جا بمانید و در هر هیئت ورزشی که می‌خواهید عضو هیئت‌رئیسه شوید و مدیریت کنید و اگر ساکن اصفهان هستید، چرا در این سال مهم اقتصادی که حتی یک ریال هم برای کشور یک ریال هست، قطب مهم صنعت کشور را به امان خدا رها کرده‌اید؟

جهانبخش با بیان اینکه مگر در بنگاه‌های اقتصادی مدیریت از راه دورهم وجود دارد، ادامه داد: این مصداق بداخلاقی و بی‌قانونی است و من از نمایندگان مجلس تقاضا دارم حتماً از وزیر صنعت، معدن و تجارت سؤال کنند و این توهین آشکاری است که به مردم هرمزگان صورت گرفته است.

این عضو شورای شهر تصریح کرد: من به نمایندگی از مردم بندرعباس تقاضا دارم هرچه سریع‌تر به این موضوع رسیدگی شود و نمایندگان مردم در مجلس هم از وزیر پرسش گری کنند.

وی در پایان گفت: درزمینهٔ مطالبه گری قدم‌های خوبی را در حال برداشتن هستیم و به همین منظور به پیشنهاد احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت با حضور نمایندگان هرمزگان در مجلس، پیرامون مشارکت صنایع در ورزش هرمزگان به‌طور خاص جلسه عمومی خواهیم داشت که از همه مردم بندرعباس دعوت به عمل می‌آورم تا برای رسیدن به حقوق خود جمعه 19 شهریورماه ساعت 8 شب در مکان فرهنگسرای طوبی بندرعباس حضور به هم رسانند.


انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز