تبلیغات

دربی منچستر، گرانترین فوتبال تاریخ

وبسایت رسمی برنامه نود - دو تیم شهر منچستر در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی با انجام خرج زیاد، بازکنان مختلفی را به خدمت گرفتند و در این میان، شیاطین سرخ با قراردادی 105 میلیون یورویی، رکورد گرانترین بازیکن جهان را جا به جا کردند.

به گزارش وبسایت نود، در حالیکه در فوتبال این روزهای جهان، پول حرف اول و آخر را می زند، باشگاه‌های لیگ برتری در این فصل از نقل و انتقالات با خرج بسیار، بازیکنان مختلفی را از سایر لیگ‌های اروپایی به خدمت گرفتند. با این حال در دربی شهر منچستر که روز شنبه برگزار خواهد شد، رکورد گرانترین ترکیب جهان شکسته خواهد شد. دو تیم در حالی پا به میدان خواهند گذاشت که بازیکنان حاضر در میدان بیش از 600 میلیون پوند ارزش دارند و بدین ترتیب رکورد گرانترین بازی جهان را از آن خود خواهند کرد.

به نظر می‌رسد که توجه فوتبال مدرن کشور انگلیس بیش از همیشه معطوف به خرج‌های میلیونی و سودهای میلیاردی شده است تا بدین وسیله توجه هواداران بیشتری را به سوی خود جلب کنند.

1899

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز