تبلیغات

حمله و تهدیدهای عجیب عربستانی‌ها علیه گزارشگر بازی با عراق

حمله و تهدیدهای عجیب عربستانی‌ها علیه گزارشگر بازی با عراق

مفسر تونسی بازی عربستان و عراق در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مورد انتقادهای بی‌سابقه عربستانی‌ها قرار گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، عصام الشوالی معروف‌ترین مفسر فوتبال عرب که اهل تونس و همکار بسیاری از شبکه‌های تلویزیونی ورزشی بین المللی است پس از پایان گزارش بازی عربستان و عراق با انتقادهای تند اهالی فوتبال عربستان و هوداران تیم ملی این کشور روبه‌رو شد.

علی الزهرانی، صالح العمری، عبدالعزیز العضاضی، فیصل عیسی از اهالی فوتبال و رسانه‌های عربستانی به شدت از عصام الشوالی انتقاد کردند  و همچنین بیش از صد هزار پیام تهدید آمیز توئیتری پس از بازی با عراق علیه این مفسر تونسی منتشر شد.  در این میان صالح العمری خواستار اخراج عصام الشوالی از شبکه‌های ورزشی تلویزیونی کشورهای حوزه خلیج فارس شد.

عربستانی‌ها معتقدند عصام الشوالی گزارش مغرضانه علیه تیم ملی این کشور در طول بازی با عراق ارائه کرد و به خاطر پیروزی عربستان بسیار برافروخته و غیر قابل کنترل بود.

تسنیم

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز