تبلیغات

کدام خودروهای بالای 2500 سی سی اجازه واردات دارند؟

رئیس انجمن واردکنندگان خودرو گفت: طبق ماده 24 آیین نامه گمرکی افرادی که قبل از لغو ممنوعیت واردات این خودروها درگمرک پرونده داشته اند می‌توانند نسبت به واردات آن اقدام نمایند.

کدام خودروهای بالای 2500 سی سی اجازه واردات دارند؟به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان  میثم رضایی رئیس انجمن واردکنندگان خودرو در خصوص لغو ممنوعیت واردات خودروهای بالای 2 هزار و 500 سی سی اظهار داشت: طبق آیین‌نامه اجرایی سال 93 پلاک کردن و ترخیص خودروهای بالای 2 هزار و 500 سی سی از گمرک ممنوع اعلام شده است.

وی افزود: طبق ماده 24 آیین نامه گمرکی افرادی که  قبل از لغو ممنوعیت واردات این خودروها درگمرک پرونده داشته اند می‌توانند نسبت به واردات آن اقدام نمایند.

رضایی با بیان ایکه لغو ممنوعیت واردات خودروهای بالای 2 هزار و 500 سی سی را از روابط عمومی دیوان پیگیر شدیم، بیان کرد: دیوان عدالت نیز با این امر مخالف است چرا که واردات این خودروها شرایط بازار را نابسامان می کند.

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو تصریح کرد: روابط عمومی دیوان عدالت طی اظهاراتی بیان کرده که ممنوعیت این خودروها برقرار است و این حکم به مقابل این تاریخ مربوط می‌شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز