تبلیغات

دشام: فرصت های گلزنی را به راحتی از دست دادیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فرانسه ضعف گلزنی مهاجمانش در بازی برابر بلاروس را پذیرفت.

به گزارش وب سایت نود، تیم ملی فرانسه روز پنج شنبه در اولین دیدار از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه برابر بلاروس به تساوی بدون گل رسید. فرانسه در این دیدار فرصت های گلزنی زیادی را در نیمه دوم از دست داد که مهم ترین آنها به ضربه الیویر ژیرو و رافائل واران به تیر دروازه حریف بود. دیدیه دشام پس از پایان خبری گفت از بازی شاگردانش راضی نیست و آنها نتوانستند از فرصت های گلزنی خود استفاده کنند. این مربی در گفتگو با Canal Plus اظهار داشت:

در نیمه اول باید بهتر عمل می کردیم. اما در نیمه دوم فرصت های گلزنی زیادی داشتیم که نتوانستیم به خوبی از آنها استفاده کنیم. البته دروازه بان بلاروس هم روز خوبی را پشت سر گذاشت. در بازی قبلی چهار فرصت گلزنی داشتیم و سه گل زدیم اما در این بازی در گلزنی موفق عمل نکردیم.

دشام در پایان در مورد عملکرد تیمش در این بازی گفت:

نیمه دوم خیلی بهتر بودیم و تحرک و سرعت بیشتری به بازی دادیم. اما همیشه می توان عملکرد بهتری داشت. امشب به اندازه ای خوب بودیم که می توانستیم پیروز شویم اما وقتی فرصت های گلزنی را هدر می دهیم، راهی برای پیروزی ما نیست. در این بازی دو امتیاز حساس را از دست دادیم و باید منتظر بازی های حساس در آینده باشیم.

 

2081

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز