تبلیغات

انتقاد شاهرودی از جهانبخش و آزمون

ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1395/06/17 شناسه خبر: 889099

پیشکسوت فوتبال ایران اعلام کرد تیم ملی اگر بازی بهتری را به نمایش می گذاشت، می توانست 3 امتیاز را از چین بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا شاهرودی درباره تساوی تیم ملی مقابل چین اظهار داشت: با اینکه خیلی ها تصور می کردند بازی سختی برابر چین داریم اما واقعا این تیم چیز خاصی برای ارائه کردن نداشت. اگرچه تیم ما دیروز بازی خوبی ارائه نکرد اما می توانستیم پیروز شویم و با 3 امتیاز چین را ترک کنیم.

او ادامه داد: بازیکنان چین از لحاظ بدنی افت کرده بودند و با آن چینی که مقابل کره قرار گرفته بود، زمین تا آسمان فاصله داشت. در مقاطعی از بازی به خوبی دیده می‌شد که بازیکنان چین توان دویدن معمولی خود را نیز از دست داده‌اند. از سوی دیگر تیم ما به هیچ وجه خوب نبود و حتی اگر مانند بازی قطر عمل می‌کردیم، این بازی را به راحتی می‌بردیم و خیالمان از ادامه راه راحت می‌شد.

پیشکسوت فوتبال با انتقاد از نحوه بازی علیرضا جهانبخش تاکید کرد: از بازیکنانی مانند جهانبخش بیش از این انتظار داشتیم؛ از بازیکنی در این حد که در یک لیگ معتبر اروپایی توپ می‌زند، قطعا انتظارات بیشتری می‌رود. او اگر مقابل دروازه دقت بیشتری می‌کرد، می‌توانست گل ایران را به ثمر برساند. از سردار آزمون هم بیش از این انتظار می‌رود؛ او 3 موقعیت خوب داشت که باید به گل تبدیل می‌کرد.

شاهرودی در پایان افزود: به طور کلی تیم ما در کل بیش از حد دست به عصا کار می‌کند. در بازی‌هایی که می‌توانیم به راحتی پیروز شویم، فشار نمی‌آوریم و پیروزی به این راحتی از دستمان خارج می‌شود.

منبع :ورزش 3

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز