تبلیغات

انعقاد تفاهم نامه شهرداری رشت و وزارت دفاع برای اجرای پروژه حمل و نقل ریلی

برای نخستین بار تفاهم‌نامه شهرداری رشت و وزارت دفاع در خصوص اجرای پروژه سامانه حمل و نقل ریلی(تراموا) در شهر رشت منعقد شد.

به گزارش ایسنا، پیرو تلاش‌ها و پیگیری‌های شهردار رشت به‌منظور جذب سرمایه‌گذار برای احداث و توسعه‌ی سیستم حمل و نقل انبوه بر تراموا در سطح شهر رشت جلسه‌ای با حضور دکتر «سیدمحمد علی ثابت قدم» شهردار رشت، اسلامی معاون مهندسی دفاعی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، به همراه هیئتی از شهرداری رشت در محل ساختمان خاتم‌الاوصیا واقع در سایت وزارت دفاع برگزار شد .

در این جلسه طرفین در خصوص جنبه‌های مالی و اجرایی پروژه ی مذکور به مذاکره پرداختند و در پایان تفاهم‌نامه ای برای اجرای پروژه به صورت EPCF منعقد شد.

به گزارش ایسنا، این تفاهم‌نامه نتیجه تلاش مجموعه دفتر سرمایه‌گذاری است که در راستای احداث و توسعه‌ی ترموای شهر رشت  به‌منظور گسترش حمل و نقل عمومی و تسهیل در تردد شهروندان در معابر شهری در ۴ فاز  به‌طول تقریبی 17 هزار و 600 متر که از فرودگاه سردارجنگل تا مسکن مهر امتداد می‌یابد  و برآورد ریالی تقریبی 1000 میلیارد تومان تعریف شده است و لایحه آن در اواخر سال گذشته به تصویب شورای اسلامی شهر رشت رسیده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز