تبلیغات

ساکت: نمی‌توان به انتخاب ویلیامز اعتراض رسمی کرد

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیر تیم‌های ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که ویلیامز استرالیایی به عنوان داور دیدار ازبکستان و ایران انتخاب شده و نمی‌توان اعتراض رسمی به این انتخاب داشت. 

به گزارش وب سایت نود، انتخاب بنجامین ویلیامز، داور استرالیایی برای دیدار ایران و ازبکستان که پیش از این در دیدار با عراق در جام ملت‌ها حاشیه‌هایی برای تیم ملی داشت با انتقاد کارلوس کی‌روش مواجه شد. مسئله‌ای که حواشی زیادی هم به وجود آورده است.

محمدرضا ساکت در خصوص اینکه چرا کنفدراسیون فوتبال یک ماه مانده با این مسابقه داور را معرفی کرده و آیا همیشه زودتر از موعد داوران را اعلام می‌کنند، گفت: رویه همیشگی در مسابقات به این شکل است. چون مسئله ویزا و اقدامات پیش از آن نیاز است، زودتر داور را انتخاب می‌کنند.

وی افزود: با توجه به محدودیت‌هایی که وجود دارد و حساسیت‌های بازی‌ها در این مرحله، AFC بهترین موجودی خودش را خواسته به صحنه بیاورد. باتوجه به عملکرد این داور، حساسیت‌هایی برای ما ایجاد شده و نگرانی‌هایی به وجود آورده است. با این حال امیدوارم در استمرار این موضوع کار به خوبی محقق شود و شرایطی به وجود بیاید که قضاوتی منطقی صورت بگیرد.

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون که با بخش ویژه خبری شبکه خبر گفت‌وگو می‌کرد در خصوص اینکه آیا فدراسیون در این زمینه مذاکره یا اعتراضی خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: به هر حال مذاکرات و تعاملات غیررسمی را دنبال می‌کنیم، چون زیاد نمی‌توان در این خصوص رسمی اقدام کرد. به هر حال داوری است که انتخاب شده و باید به سمتی رفت که با ناظر ویژه و ناظرهای ویژه داوری بستر را برای یک قضاوت منطقی فراهم کرد. در این رابطه کمیته روابط بین‌الملل و ریاست فدراسیون در حال پیگیری هستند.

ساکت در خصوص اینکه آیا ممکن است اعتراض فدراسیون فوتبال مورد قبول واقع شود، خاطرنشان کرد: هنوز به جمع بندی روشنی نرسیده‌ایم که بتوان به صورت قاطع صحبت کرد. با این حال نگرانی‌ها منعکس شده، خواهد شد و پیگیری می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر اعتراض ایران به جایی نرسد کاری هم نمی‌توان کرد، گفت: همین درخواست ناظر ویژه برای اینکه در این بازی حضور داشته باشد، بخشی از تضمین است که بستر مناسب‌تری برای قضاوت وجود داشته باشد.

مدیر تیم‌های ملی در خصوص شکایت برند جیووا از فدراسیون فوتبال به دلیل استفاده تیم ملی از لباس‌های آدیداس در بازی با قطر و چین، اظهار داشت: چنین چیزی صحبت ندارد. هر باشگاه یا تیم ملی در مسابقاتی که حضور دارد، این اختیار را هم دارد که بر اساس سلایق و اختیارات خودش برند را انتخاب کند.

 

2051

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز