تبلیغات

ورود نهادهای امنیتی آمریکا به موضوع دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری

ورود نهادهای امنیتی آمریکا به موضوع دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری

بین الملل > آمریکا - نیروها و نهادهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکا در خصوص صحت عملیات دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور تحقیق و تفحص می کنند.

به گزارش خبرآنلاین وب سایت روزنامه واشنگتن پست در گزارشی فاش کرد که نهادهای امنیتی - جاسوسی و انتظامی آمریکا درباره عملیات محرمانه روسیه با هدف بی اعتبار سازی انتخابات و نهادهای سیاسی این کشور  تحقیق می کنند.

براساس این گزارش در روند فعالیتهای دخالت در فرایند انتخابات ریاست جمهوری از ابزارهای سایبری جهت شکستن سیستمهای مورد استفاده در اهداف سیاسی استفاده می شود. بويژه آنکه این امر به روسیه جهت پخش اطلاعات غلط کمک می کند. فعالیتهای هماهنگ کننده این نهاد در راستای تحقیق عملکردهای روسیه را جیمز کِلِپِر رئیس سازمان جاسوسی ملی آمریکا برعهده دارد.

 نیروهای امنیتی نهایتا ثابت نکرده اند که روسیه واقعا این عملیات را انجام میدهد. اما کارشناسان بر این باورند که این اعتراف، بر امنیت سیستم های انتخاباتی آمریکا تاثیر میگذارد و باعث ایجاد نگرانی جدی می شود.

52261

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز