تبلیغات

واکنش شورای همکاری خلیج فارس به پیام حج رهبر انقلاب

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العربیه، کشورهای حاشیه خلیج فارس در گزافه گویی هایی به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص بی کفایتی سعودی ها در اداره حج واکنش نشان دادند.

بر اساس این گزارش کشورهای حاشیه خلیج فارس در این خصوص مدعی شدند: انتقادات آیت الله خامنه ای در رابطه با مدیریت حج، اقدامی تحریک آمیز با اهداف مشخص است. آیت الله خامنه ای به اداره حج از سوی چندین کشور دعوت کرده که این موضوع تلاشی است برای سیاسی کردن این فریضه؛ این تلاش ها محکوم به شکست است.

«عبداللطیف الزیانی» دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس در همین راستا در اظهاراتی گستاخانه بدون توجه به وقاحت آل سعود به دلیل عدم عذرخواهی از مسلمانان جهان پس از به شهادت رساندن حدود ۷ هزار حاجی مدعی شد: اتهامات آیت الله خامنه ای باطل و توهین آمیز است.

وی در ادامه یاوه گویی های خود چشمانش را بر دروغ گویی روزانه بوق های رسانه ای این کشور در منحرف کردن حقایق حج سال گذشته بست و گفت: ما حملات رسانه ای ظالمانه و اظهارات مکرر مسئولان بلندپایه ایرانی خطاب به عربستان را رد می کنیم.

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس که کشورش داعیه دار اسلام است اما طی سال های گذشته هزاران مسلمان را در یمن، سوریه و عراق به خاک و خون کشیده است، در اظهاراتی مضحک در این زمینه ادعا کرد: اظهارات مسئولان بلندپایه ایران با اصول و ارزش های دین اسلام منافات دارد و حاوی عباراتی ناپسند و زشت است که شایسته نیست از قلب و زبان هیچ مسلمانی خارج شود.

شایان ذکر است رژیم آل سعود در مراسم حج سال گذشته با بی تدبیری موجب قربانی شدن حدود ۷ هزار نفر از حجاج کشورهای مختلف شد و پس از گذشت یک سال به این جنایت خود اذعان نکرده و حاضر به عذرخواهی زبانی هم نشده و همواره در صدد تحریف این موضوع و مقصر جلوه دادن ایران شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز