تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

80 درصد آراء محاکم قضائی به نفع دولت صادر شده است

95/06/17 - 16:00

شماره: 13950617001139

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/SJGBMO کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در جلسه شورای حقوقی این اداره کل که با حضور مسئولان و کارشناسان حقوقی برگزار شد از صدور 80 درصدی آراء محاکم قضایی به نفع دولت در سال جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: 80 درصد آراء محاکم قضائی به نفع دولت صادر شده است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، علی کیان گفت: این آمار نشان دهنده این حقیقت است که هم دستگاه قضائی عزم جدی برای مبارزه با پدیده زمین خواری دارد و هم کارشناسان حقوقی این اداره کل با تمامی کمبودها و تنگناهای موجود دلسوزانه از بیت المال دفاع کرده اند.
وی با اشاره به اینکه افراد سودجو از تمامی روزنه ها برای رسیدن به امیال سودجویانه خود استفاده می کنند افزود: با افزایش اطلاعات و آگاهی از قوانین و مقررات، راه نفوذ سوء استفاده کنندگان به اراضی ملی بسته خواهد شد.
کیان اظهار داشت: برای دفاع از بیت‌المال و انفال ضروری است تا کارشناسان حقوقی نسبت به قوانین و مقررات، دستورالعمل ها و آئین نامه‌های مرتبط با منابع طبیعی به روز بوده و با دقت و برنامه‌ریزی، از پرونده های مطروحه در مراجع قضائی دفاعیات لازم را به عمل آورند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران ارزیابی عملکرد را در پیشبرد امور بسیار مهم دانست و تصرح کرد: ارزیابی عملکرد در مسیری که به عنوان نقشه راه ترسیم شده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و با شناخت نقاط قوت و ضعف می توانیم به اهداف تعیین شده سریعتر دست یابیم.
بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه ارسلان بخشعلی پور سرپرست اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: هم اندیشی و بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات مربوط به بخش حقوقی و آشنائی کارشناسان حقوقی با دستورالعمل ها و آئین نامه های جدید از اهداف برگزاری این جلسه می باشد. 
وی افزود: امروزه حقوق به عنوان یک علم کاربردی مطرح است و بخاطر پیچیدگی ها و تنوع بسیار زیادی که در قوانین و مقررات موجود است برگزاری این جلسات می تواند به مرتفع شدن برخی مشکلات این بخش کمک کند.
بخشعلی پور یادآور شد: بخش حقوقی دارای وظایف سازمانی مدونی است که از یک سو وظیفه دفاع از حقوق دولت در محاکم قضائی را بر عهده دارد و از سوی دیگر نظارت بر اجرای قوانین و مقررات مرتبط با منابع طبیعی را عهده دار است.

انتهای پیام/ب

http://fna.ir/SJGBMO

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز