تبلیغات

مصباحی‌مقدم: با آیت‌الله موحدی کرمانی اختلافی ندارم، رسانه‌ها شیطنت کردند

ایجاد اختلاف بین اظهارات بنده با آیت الله موحدی کرمانی و یا سایر دوستان چیزی جز یک شیطنت رسانه‌ای و خبری نیست. در جلسه شب گذشته جامعه روحانیت هم آیت‌الله موحدی کرمانی به من اظهار لطف و از مصاحبه‌های اخیرم تشکر کردند.

 سخنگوی جامعه روحانیت مبارز طرح ادعاهای مربوط به اختلاف نظر وی با آیت الله موحدی کرمانی را شیطنت‌های رسانه‌ای دانست.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم با اشاره به طرح ادعایی مبنی بر وجود اختلاف نظر میان وی و دبیر کل جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: من در تماسی تلفنی درباره این موضوع با آیت الله موحدی کرمانی به گفت‌ وگو پرداختم و به ایشان گفتم که برخی از رسانه‌ها مشغول انتشار اخباری هستند که دیدگاه هر دو نفر ما در این موضوع بر آن بود که چنین کارهایی جزو شیطنت‌های رسانه‌ای است و مصلحت نیست که به آن دامن بزنیم.

وی هم‌چنین تاکیدکرد :‌ایجاد اختلاف بین اظهارات بنده با آیت الله موحدی کرمانی و یا سایر دوستان چیزی جز یک شیطنت رسانه‌ای و خبری نیست. در جلسه شب گذشته جامعه روحانیت هم آیت‌الله موحدی کرمانی به من اظهار لطف و از مصاحبه‌های اخیرم تشکر کردند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در پایان با اشاره به نقل مطالبی نادرست از سوی وی درباره نقش آیت الله مصباح یزدی در انتخابات آتی نیز گفت: من استفاده از نظر مشورتی آیت الله مصباح یزدی را تائید کردم و ان‌شاء‌الله  جامعه روحانیت از مشورت های ایشان استفاده می‌کند اما طبق آن‌چه که اعلام کرده بودم، محور فعالیت اصولگراها را برای انتخابات آتی جامعه روحانیت مبارز بر عهده خواهد داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز