تبلیغات

ساکت: درمورد انتخاب ویلیامز اعتراض رسمی نمی‌کنیم

ساکت: درمورد انتخاب ویلیامز اعتراض رسمی نمی‌کنیم

ورزش > فوتبال ملی - مدیر تیم‌های ملی فوتبال گفت: ما مذاکرات و تعامل‌های غیر رسمی را در مورد داور بازی با ازبکستان دنبال می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدرضا ساکت مدیر تیم های ملی فوتبال ایران در گفتگو با بخش خبری شبکه خبر درباره اعلام نام بنجامین ویلیامز داور استرالیایی برای قضاوت مسابقه با ازبکستان گفت: با توجه به حساسیت هایی که در مسابقات هست، کنفدراسیون فوتبال آسیا خواسته که بهترین موجودی خودش را به صحنه بیاورد. ولی ما درمورد این داور حساسیت هایی داریم. ما مذاکرات و تعامل های غیر رسمی را در مورد داور دنبال می کنیم.
او ادامه داد: این مسئله ای نیست که به صورت رسمی آن را دنبال کنیم. داور مسابقه انتخاب شده. کمیته بین الملل و رئیس فدراسیون فوتبال این مسئله را پیگیری می کنند. ما درمورد اعتراض رسمی به AFC به جمع‌بندی نرسیدیم اما نگرانی‌هایی در رابطه با انتخاب ایشان وجود دارد که خواهان ناظر ویژه داوری هستیم.
ساکت درباره درخواست غرامت 10 میلیارد تومانی جیووا از فدراسیون فوتبال به خاطر استفاده از برند آدیداس گفت: این موضوع صحت ندارد. تیم ملی اختیار دارد که بر اساس خواسته ها و سلایقش برند مورد نظر را انتخاب کند.
43 43

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز