تبلیغات

یک وزیر عربستانی در همسایگی کلینتون‌ها و اوباما خانه خریده است

یک نشریه آمریکایی گزارش داده کسی که آن را "یک وزیر در داخل دولت عربستان" توصیف کرده اقدام به خریدن یک خانه حدود ۱۲۰۰ متری در همسایگی منزل خانواده کلینتون در شهر واشنگتن آمریکا کرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از واشنگتن پست، این خانه حدودا ۱۲۰۰ متر مربعی واقع در خیابان وایت هیون با توجه به استانداردهای عربستان برای خرید یک اقامتگاه بسیار بزرگ برای سفیرش در واشنگتن در منطقه پوتوماک چندان بزرگ نیست اما ماه گذشته میلادی وزیری در داخل دولت عربستان که نامش برده نشده بود این خانه را به مبلغ ۴ / ۱۰ میلیون دلار خریده است.

آنچه که مهم است مساحت این خانه نیست بلکه قرار گرفتن آن در خیابان وایت هیون در همسایگی خانه هیلاری کلینتون کاندیدای ریاست جمهوری دموکرات آمریکا و همسرش بیل کلینتون  است.

این خانه همچنین کمتر از یک مایل با جایی که گفته می‌شود ملک استیجاری باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا پس از ترک کاخ سفید در منطقه کالوراما است، فاصله دارد.

گزارش شده که این ملک در خیابان وایت هیون طی یک معامله خصوصی میان وینه برمان یک لابی گر جمهوری خواه و یک شرکت کوچک به فروش رفته است.

این خانه پنج اتاق خوابه یک ارتباط دیگر با کاخ سفید دارد و آن این است که طراحی‌اش را ناتان ویت، معمار مشهور انشعاب غربی کاخ سفید انجام داده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز