تبلیغات

قلعه‌نویی: دوست داشتم بازی با پرسپولیس یا در یادگار امام بود یا در آزادی/ هیچ محروم و مصدومی نداریم

قلعه‌نویی: دوست داشتم بازی با پرسپولیس یا در یادگار امام بود یا در آزادی/ هیچ محروم و مصدومی نداریم

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: دوست داشتم بازی تیمم با پرسپولیس تهران در ورزشگاه یادگار امام(ره) و یا ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد تا تماشاگر بیشتری در این دیدار حضور می‌داشتند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امیر قلعه‌نویی ظهر امروز در تبریز اظهار داشت: تمرینات منظمی را بعد از چند روز تعطیلی سپری کرده‌ایم و تیم تراکتورسازی در شرایط مطلوبی برای مسابقه قرار دارد و امیدوارم در برابر پرسپولیس تهران بازی خوبی به نمایش گذاشته و هواداران خود را خوشنود سازیم.

وی در مورد آمار موفقش برابر پرسپولیس و کسب بهترین برد تراکتورسازی با هدایت وی، گفت: آمار به گذشته مربوط است و در تاریخ ثبت می‌شود و امروز نمی‌توان با اتکا به آمار به برتری دست یافت. امیدوارم در بازی با پرسپولیس روز خوب تراکتورسازی باشد و بتوانیم با پیروزی برابر این تیم، به صدر جدول صعود کنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تاکید کرد: تنها تاسف من برگزاری این بازی در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی است که امکان حضور تماشاگران کمتری را فراهم می‌کند و دوست داشتم این بازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز و یا ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شد تا هواداران بیشتری در ورزشگاه حضور می‌یافتند.

قلعه‌نویی گفت: در این بازی بازیکن محروم و مصدومی نداریم و از کادر پزشکی تیم نیز بابت تلاش خود جهت رسیدن بازیکنان مصدوم به مسابقات تشکر می‌کنم.

فارس

450

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز