تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

ترزامی: مخالفان برگزیت به دنبال طولانی کردن روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هستند

95/06/17 - 16:31

شماره: 13950617001143

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/HD9NH3 کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

نخست وزیر برتیانیا در جلسه پارلمان این کشور با اشاره رای مردم بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا گفت کسانی سعی در طولانی‌کردن مذاکرات خروج دارند که مخالف برگزیت هستند.

خبرگزاری فارس: ترزامی: مخالفان برگزیت به دنبال طولانی کردن روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هستند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «ترزا می» نخست وزیر بریتانیا در جلسه پارلمان این کشور درباره برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) روز چهارشنبه (امروز) گفت به رای مردم بریتانیا احترام گذاشته و فرآیند خروج را آغاز می‌کند.

به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز، خانم می گفت بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد و رابطه تازه‌ای با اتحادیه اروپا ایجاد خواهد کرد و تاکید داشت عبور و مرور مهاجران تحت کنترل خواهد بود.

می در اعتراض نمایندگان اسکاتلند در پارلمان بریتانیا که همواره به رای اکثریت مردم اسکاتلند برای ماندن اشاره دارند، گفت دولت وی با آغاز مذاکرات خروج به دنبال بهترین نتیجه برای کل برتیانیا شامل اسکاتلند است.

نخست وزیر بریتانیا به دلیل اصلی برگزاری همه پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا اشاره کرد و گفت با برگزیت، بریتانیا مهاجرت‌ها از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را تحت کنترل در می‌آورد.

نخست وزیر بریتانیا تصریح کرد مخالفان برگزیت باید به یاد بیاورند رای اکثریت مردم در روز برگزاری همه‌پرسی جدایی از اتحادیه اروپا چه بود و حزب محافظه‌کار برای احترام به خواسته اکثریت مردم بریتانیا، حتما برگزیت را عملی می‌کند.

وی هشدار داد کسانی که سعی می‌کنند مذاکرات برگزیت را کش‌دار کنند، کسانی هستند که می‌خواهند جلوی خروج از اتحادیه اروپا بگیرند.

حدود 52 درصد مردم بریتانیا روز سوم تیر با شرکت در همه‌پرسی خروج از اتحادیه اروپا رای به خروج دادند اما همچنان فرآیند مذاکرات خروج میان این کشور و دیگر اعضای اتحادیه آغاز نشده است.

انتهای پیام/م

http://fna.ir/HD9NH3

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز