تبلیغات

بهره برداری از پنجمین بوستان بانوان؛ به زودی

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از بهره برداری از پنجمین بوستان بانوان در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی محمد مختاری با اشاره به ساخت بوستان‌های بانوان در شهرتهران طی چند سال گذشته گفت: احداث بوستان های ویژه بانوان براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با بیان اینکه تا تیرماه سال 1390 چهار بوستان ویژه بانوان احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت، تصریح کرد: بهشت مادران در منطقه3 به مساحت 17هکتار، پردیس بانوان در منطقه 15به مساحت 27 هکتار، بوستان نرگس در منطقه 18 به مساحت 24 هکتار و شهربانو واقع در بوستان بزرگ ولایت به مساحت 6هکتار این بوستان ها را شامل می شوند.

وی درخصوص احداث پنجمین بوستان بانوان در پایتخت اظهار کرد: به منظور ایجاد بوستانی اختصاصی برای بانوان در پهنه‌ شرقی تهران نیز طراحی و احداث پنجمین بوستان ویژه بانوان با نام بوستان بانوان لویزان، در منطقه 4 به وسعت 30 هکتار آغاز شده است. بوستان های اختصاصی بانوان از جمله نیازهای اصلی بانوان در شهر تهران بوده که با هدف تأمین راحتی و آسایش بانوان در فضایی سرسبز و آرام احداث می شوند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، مختاری با اشاره به اینکه بانوان شهرتهران می توانند در این بوستان های ویژه به فعالیت های ورزشی متنوع بپردازند، ادامه داد: دوچرخه سواری، ورزش های آبی ، پیاده روی، ورزش با دستگاه های حرفه ای، تنیس روی میز، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، اسکیت و... از جمله ورزش هایی هستند که برای انجام آنها امکانات مناسبی در بوستان های مزبور ایجاد شده است .

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز