تبلیغات

کانون‌ها زمینه درآمدزایی دانش‌آموزان را فراهم کنند

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نقش کانون‌های دانش‌آموزی در تربیت دانش آموزان، گفت: کانون‌ها با مهارت‌آموزی، زمینه درآمدزایی دانش آموزان را فراهم کنند.

به گزارش ایسنا- منطقه یزد، دکتر حمیدرضا کفاش در آیین افتتاح ساختمان خیرساز کانون فرهنگی و تربیتی حضرت سید الشهدای رضوانشهر در شهرستان اشکذر، اظهار کرد: کانون‌های فرهنگی و تربیتی نقش مهمی در شناخت و پرورش استعدادهای‌ برتر دانش آموزی ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به جوانان درمورد تحصیل، تهذیب و ورزش گفت: در تربیت دانش آموز نماز، دین و اخلاق همراه با علم و دانش مد نظراست.

کفاش مشکلات جامعه را نتیجه تربیت تک بعدی دانست و بیان کرد: نگاه تربیتی انسان‌ها نگاهی کامل است.

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشار به ضرورت استفاده از ظرفیت کانونهای دانش‌آموزی گفت: کانون‌ها به عنوان یکی از پایگاه‌های آموزش غیررسمی و داوطلبانه نقش مهمی در تربیت دانش‌آموزان ایفا می‌کنند.

این مقام مسئول نشاط، شادابی و فراهم آوردن محیطی جذاب‌تر از مدرسه را از ویژگی‌های کانون‌های فرهنگی و تربیتی دانست و بیان کرد: سیستم آموزشی در کنار هرمدرسه به یک مرکز جذاب با نشاط و شاداب برای فعالیت‌های فرهنگی، هنری و فوق برنامه نیاز دارد.

کفاش در بخش دیگری از سخنان خود کارآفرینی و مهارت آموزی را از دیگر اولویت‌های کانون‌های فرهنگی و تربیتی عنوان کرد و ادامه داد: کانون‌ها با مهارت آموزی، زمینه کارآفرینی و درآمد زائی دانش آموزان را فراهم کنند.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز