تبلیغات

انهدام باند خانوادگی شرارت و آدم‌ربایی در اسلام آبادغرب

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری سه برادر شرور که سوابق متعددی در زمینه سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی و زورگیری داشتند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ بهروز سرتیپ‌نیا در خصوص این خبر اظهار کرد: در پی ارجاع یک مورد پرونده از سوی دادستان شهرستان اسلام آبادغرب به کلانتری 12 مرصاد مبنی بر قمه‌کشی سه شرور و مجروحیت چند نفر، شناسایی و دستگیری عوامل در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد این سه شرور، سه برادر هستند که دو نفر از آنان 9 مورد ارتکاب سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی و شرارت را در سوابق کیفری خود دارند، لذا با شناسایی هویت متهمان، مخفیگاه آنان نیز شناسایی شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران گشت کلانتری 12 مرصاد موفق شدند این سه برادر را در یک عملیات غافلگیرانه، دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کنند.

 سرتیپ‌نیا با بیان اینکه این اقدام پلیس مورد حمایت دستگاه قضایی و دادستان شهرستان قرار گرفت، عنوان کرد: پلیس شهرستان به مخلان نظم و امنیت و آرامش عمومی اجازه هیچگونه جولان و عرض اندام نخواهد داد و در تامین نظم و امنیت مردم و شهروندان، جان کمترین بهایی است که می‌پردازد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز